У неділю, 12 листопада, 28-ма аудиторія 3-го навчального корпусу КЕІ (пл. Визволення, 2) заповнилася кращими ерудитами старших класів із шести районів нашого міста. Вони змагались за право участі у чемпіонатах нашого міста, області та України з гри «Що? Де? Коли?»

Із 72-х школярів, що взяли участь у змаганні, тільки 4 команди мали можливість додатково заявитись на участь у чемпіонаті України. Цей чемпіонат вже розпочався, 1-й тур пройшов. Але ж важливо, щоб якомога більше школярів нашого міста брали участь у ньому. Була й ще одна мета цього заходу – більше школярів старших класів ознайомити з нашим інститутом: учасники отримали запрошення на вступ до КЕІ та заповнили анкети абітурієнтів.

Сам турнір проходив цікаво, досить емоційно: команди дуже хотіли перемоги і голосно раділи, коли вдавалося правильно відповісти на те чи інше запитання із 30 турнірних.

Перші 3 місця визначились, а от за 4-ту путівку трьом командам знадобилося відповідати на додаткові запитання. За підсумками право виступати у чемпіонаті України отримали учні Тернівської гімназії та шкіл №№ 4, 35, 70. Вони приєднались до 13-ти команд старшокласників нашого міста, які вже грають у згаданому чемпіонаті.

Побажаємо їм успіхів у 2-му турі, який відбудеться 26.11.2017!

І.В. Вацуро.« Повернутися

Інформаційні партнери