29 листопада в 139 аудиторії навчального корпусу № 3 Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся тренінг «Основні поради щодо оформлення науково-дослідницької роботи учнів – слухачів МАН України» (відділення «Економіка» і «Право»).

Вже не вперше приходять до Криворізького економічного інституту учні середніх шкіл на подібні заняття. Це для них велика підмога – почути від фахівців, як правильно і грамотно оформити свою наукову працю. Тих, хто прийшов вперше, зовсім небагато, більшість аудиторії вже не раз відвідували такі заходи.

Привітав гостей к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Володимир Станіславович Котковський. Зокрема, він сказав:

«Ми продовжуємо ряд тренінгів щодо оформлення науково-дослідницьких учнівських робіт. Подібні заходи пройшли у квітні і листопаді цього року. Кожна така зустріч допоможе у написанні учнівських дослідницьких робіт».

«Як зробити вдало перші кроки в науку? – запитав присутніх кандидат наук з державного управління, доцент Валентин Валентинович Орлов і відповів: – Вам у цьому ми завжди допоможемо».

В.В. Орлов представив присутнім завідувача кафедри правового регулювання економіки, доцента Оксану Анатоліївну Теличко і головного сьогоднішнього «спікера» Валентину Борисівну Хоцкіну, доцента кафедри інформатики і прикладного програмного забезпечення, а також запросив учасників МАН до подальшої співпраці з КЕІ, щоб «разом кувати майбутні кадри».

В.Б. Хоцкіна розповіла учням найголовніші моменти з оформлення наукових робіт, зокрема: як працювати з текстом у програмах Word і Excel, з таблицями, як правильно нумерувати сторінки, робити їх розмітку, а також перехід з однієї сторінки на іншу, з однієї частини реферату до іншої і т. ін.

«КЕІ – дружня і відкрита сім’я, — сказала вона. – У нас є чудова школа програміста, яку очолює професор Олександр Семенович Зеленський. Тут працює потужна команда фахівців. Запрошуємо вас до нас на навчання».

Наприкінці тренінгу учнів повідомили, що вся необхідна інформація буде розташована
на офіційному сайті й розіслана по школах

 

Ірина Володимирівна Коваленко, вчитель економіки Криворізької спеціалізованої школи № 9:

«Ми дізналися тут дуже багато нового і саме те, що дійсно допоможе дітям скоротити час на оформлення своїх робіт. Сьогодні було досить дійове заняття. Я викладаю у школі понад 15 років і ми займаємося науковою діяльністю на постійній основі. Такої допомоги, якої нам надає економічний вуз, ми давно чекали і дуже довго до цього йшли. Останні три роки (особливо в цьому році, кінець минулого року і цей рік) це настільки ефективна й цілеспрямована допомога, така ніби в саму «точечку» направлена. Ми отримали максимум знань. Діти йдуть на ці заняття із задоволенням. Вони отримують багато потрібної інформації. Це велика нам допомога. Ми дуже вам вдячні».

 

Софія Костенко, учениця 10-го класу СШ № 9:

«Сьогодні було дуже цікаво. Ми дізналися багато різної інформації. Нам це дуже допоможе при підготовці наукової роботи. Буде тепер набагато простіше її готувати і на підготовку, і підбір матеріалу витратимо менше часу. Я вважаю, що сьогоднішнє навчання було продуктивним».« Повернутися

Інформаційні партнери