Дмитро Романко – гість студентської молоді КЕІ – викликав багато позитивних емоцій своїми роздумами, своїми знаннями у сфері сімейного життя. Він примусив не одного зі слухачів задуматися про своє майбутнє, особливо у сфері подружніх взаємин

— Щоб стати спеціалістом у будь-якій галузі, людина вчиться багато років, — говорить він. — А щоб створити міцну і щасливу родину, майже ніде у нас не навчають.

Пан Дмитро на власних прикладах зі свого подружнього життя, на прикладах своїх друзів розповів про сімейні стосунки, мета яких одна – зробити людину щасливою.

Варто прочитати кілька висловлювань пана Дмитра, записаних і розданих усім під час зустрічі:

«Ніщо не може бути важливішим, ніж усвідомлення того, що у вас є сім’я. І не важливо, куди занесе життя, саме ваша сім’я буде джерелом радості, комфорту і піклування».

«Місце, куди завжди хочеться повертатися, – твій дім. Люди, яких завжди хочеться любити, – твоя сім’я. Усе це разом – благословення».

Візьмемо трохи статистики

*У 2018 році 21% дітей в Україні народжені в незареєстрованих шлюбах, або й просто поза шлюбом (у 1991 році таких дітей було 12%).

*43% зареєстрованих шлюбів розпадається.

*Зараз в Україні приблизно 20% дітей постійно проживають у сім’ях з одним із батьків.

*У 2018 році винесено 671 000 виконавчих проваджень про примусове стягнення аліментів.

*За даними Міністерства соціальної політики, близько 200 000 українських дітей живуть у транснаціональних або дистанційних родинах, у яких один чи навіть обоє батьків працюють за кордоном.

Діляться враженнями

Тетяна Юріївна Бондаренко, доцент:
— Зустріч була розрахована на студентів, але ми з колегами-викладачами активно брали участь в обговоренні. Розуміли, що маємо більше сімейного досвіду і знань. Але все одно були моменти, коли ловила себе на думці: «Та він має рацію. Дійсно, якби так зробила, то і сталося б по-іншому». Цікаво, коли тобі не просто читають лекцію, але і коли з тобою ведуть розмову, з гумором, із прикладами з життя чи фільму. Зрозуміла: щаслива сім’я — понад усе!

— Зустріч із паном Дмитром мене зацікавила, — говорить Емін Мамедов, студент 5-го курсу ФЕУ. – Мені здається, такі заходи для молоді вкрай важливі, адже багато фактів, які навів лектор, потрібно знати.

До його слів додає свою думку Сергій Баталія, студент 4-го курсу юридичного факультету (право):

— Скажу відверто, лекція була хорошою. Я вважаю, молодь повинна бути обізнана в цих питаннях. І взагалі, для загального розвитку потрібно про все це знати.

Ми звернулися до пана Дмитра і він з радістю погодився сказати кілька слів:

— Я у Криворізькому економічному інституті і у Кривому Розі вперше. Тому я дуже дякую за гостинність. Мені дуже подобається як сам інститут, так і атмосфера в ньому. Тут дуже відкриті люди. І саме місто мене вражає – своїми розмірами, підприємствами – на відміну від того міста, де я зростав. Воно у вас гарне і затишне. Я навчаю людей сімейного життя, тож хочу від себе побажати усім, щоб питання сімейного життя були такими ж важливими для всіх і кожного, як і економічні. Бо якщо буде міцна родина, будуть і забезпечені люди, й міцна країна. Адже там, де є мир, там є і заможність. Тож будуймо сімейні стосунки так само добре, як і економіку.« Повернутися

Інформаційні партнери