24 листопада на юридичному факультеті розпочала свою роботу школа юного юриста під назвою «Legal school». Зі школярами провели зустріч доценти Катерина Дацко, Владислав Ямковий і Наталя Шелудякова

Про перший день навчання у цій школі  розповіла декан юридичного факультету Катерина Павлівна Дацко:

— До нас в КЕІ прийшли ті школярі, які планують у подальшому вивчати юридичну справу, або, можливо, й ті учні, які ще сумніваються, чи правильно обрали  напрям свого майбутнього навчання.  Та вже сьогодні, перебуваючи у 10-11-му класі, вони прагнуть знати більше про юриспруденцію.

На заняттях були присутні учні з різних шкіл, із різних районів міста. Реєстрація була добровільна. Цю інформацію ми раніше подавали у школи, а учні реєструвалися – і в нас розпочалася робота: 10 майбутніх наших випускників «Legal school» протягом 4-х субот  будуть проводити ці тренінги. Це досить активні, творчі діти, вони дуже зацікавились цією справою. Деякі ще не впевнені, що вони стануть саме юристами, але це їм цікаво і вони прийшли дізнаватися більше.

Перший день ми працювали  у напрямку «Знайомство» і провели роботу по блоку «Як стати успішним юристом і який він сучасний юрист». Заняття провів Владислав Іванович Ямковий, доцент  кафедри цивільного і трудового права». Він розповів про власний життєвий і професійний шлях: історію успіху в нашому інституті – як випускник КЕІ, доцент  і на сьогоднішній день успішний адвокат.

Учні ставили питання і дуже активно навчались на цих інтерактивних заняттях.« Повернутися

Інформаційні партнери