Подібний захід уже проводився у стінах нашого інституту. Це було ще навесні. І ось знову наш інститут запросив старшокласників середніх шкіл на тренінг «Методологія наукових досліджень». Ця подія відбулася 11 жовтня 2017 р. о 14:00 год. в аудиторії 139 корпусу 2 (вул. Медична, 16)

Міський науково-методичний центр надав Криворізькому економічному інституту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» змогу вести два відділення: економічний – доценту Володимиру Станіславовичу Котковському, і правовий – завідувачу кафедри правового регулювання економіки доценту Оксані Анатоліївні Теличко.

Привітав учасників тренінгу заступник директора з науково-навчальної та виховної роботи Валентин Валентинович Орлов. Перед присутніми виступила методист інноваційно-методичного центру Криворізької міської ради Людмила Ярославівна Данилович.

У заході взяли участь в.о. завідувача кафедри міжнародної економіки, доцент Катерина Володимирівна Слюсаренко, завідувач кафедри правового регулювання економіки, доцент Оксана Анатоліївна Теличко, доцент Володимир Станіславович Котковський і завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Марина Михайлівна Садовенко.

Багато необхідної інформації надали учнівській молоді В.С. Котковський і О.А. Теличко.

Більш конкретно у своєму виступі Володимир Станіславович зупинився на умінні правильно відшукувати і використовувати джерела при написанні і підготовці наукових робіт.

Він ознайомив присутніх зі структурою науково-дослідницької роботи (тези, зміст, умовні позначення, вступ, основна частина, висновки, список використаних джерел), звернув увагу на наукову новизну теми, удосконалення й отримання її подальшого розвитку і т.ін.). Зазначив при цьому, що на основі одержаних висновків можуть наводитися рекомендації (теоретичні і практичні аспекти – тезисно чи списком).

Оксана Анатоліївна попередила школярів, що можна користуватися матеріалами дисертацій науковців, але слід завжди пам’ятати, що потрібне обов’язкове посилання на джерела, а також слід зазначати їх у списку використаної літератури, тому що ведеться перевірка на антиплагіат. Треба робити аналіз текстів самостійно, що надасть роботі більшої унікальності.

Перед молоддю виступила голова ради студентського самоврядування Аліна Кузьмич. Вона запросила всіх бажаючих взяти участь у дуже цікавому заході, що відбудеться 21 жовтня – «Стань на день студентом». Зокрема, вона сказала:

«Ви отримаєте цікаву інформацію і велике задоволення від участі у цій події. Буде  багато незвичного, і цей день можна буде корисно провести разом із нами».

 

«Нам дохідливо й детально все пояснили сьогодні, описали презентацію і докладно розповіли. Ми дуже задоволені почутим», — говорить учениця 95-ї гімназії Альона Сауляк.« Повернутися

Інформаційні партнери