Криворізький економічний інститут ДВНЗ «Криворізький національний університет» тісно співпрацює з різними навчальними закладами.

Основними сферами співпраці є спільні тренінги та дослідницькі проекти, спільна участь у міжнародних конференціях та семінарах, акредитація навчальних програм, а також обмін студентами та викладачами.

Починаючи з ІІ-ІІІ курсу, кожен студент, незважаючи на стать, має можливість паралельного навчання на військовій кафедрі Національного авіаційного університету з отриманням військового звання офіцер запасу.

З 1 вересня Центр післядипломної освіти Криворізького економічного інституту спільно з ПП «Автошкола Майстер Клас» запрошує до навчання на курси водіїв категорії «В».

Програма «Подвійний диплом»

Криворізький економічний інститут кілька років співпрацює з Академією Полонійною в Ченстохові – одним із найкращих непублічних вищих навчальних закладів, який функціонує з 1992 року. Він користується великою популярністю та займає чільне місце в Польщі та за її межами.slider_ART_6223

Участь у програмі надає нашим студентам європейський статус з усіма витікаючими можливостями і правами, а саме: можливість наряду з правами українського студента отримати повний пакет прав і пільг європейського студента. Такий статус дозволяє вільно переміщатися по всій Шангенській зоні Євросоюзу. Також для учасників програми стають доступними всі європейські студентські сервіси – від знижок на різні послуги до програми підтримки студентів аж до отримання стипендії. ART_6185Причому можливість отримання європейської стипендії не залежить від того, навчаєшся ти в Україні за рахунок бюджету чи є контрактником.

Ще один бонус полягає в можливості проходження практики в перших компаніях Європи. Це стало реальністю завдяки тому, що польська сторона запропонувала студентам Криворізького економічного інституту участь у програмі «Еразмус плюс».

Ця програма полягає в тім, що студент проходить практику на найбільш відомих підприємствах різних галузей промисловості чи сфери послуг Європи і при цьому отримує заробітну плату, яку роботодавцю погашає польський університет із засобів європейської грантової програми «Еразмус плюс». Але й на цьому європейська підтримка не припиняється. Після отримання польського диплому магістра денної форми навчання – а саме такі дипломи отримали сьогоднішні 14 випускників – для них стають доступними й інші програми. Це і вільне працевлаштування в Польщі і країнах Євросоюзу з відповідною зарплатою без необхідності підтверджувати наявність вищої освіти. І можливість купувати нерухомість у Польщі, й отримувати вид на проживання за більш спрощеною процедурою. Тобто, розпочавши свою трудову кар’єру в Європі, випускник Криворізького економічного інституту завдяки програмі «Подвійний диплом» стає на європейському ринку праці не заробітчанином, а повноправним його учасником.

Навчання побудовано так, що частину навчального часу студенти проводять у рідному вузі, вивчають відповідні дисципліни, складаючи іспити й заліки. А частину навчального часу вони проводять за кордоном, знаходячись у Республіці Польщі, в Академії Полонійній у Ченстохові, де вивчають другий блок дисциплін і проходять виробничу практику. Захист звіту з практики і самої дипломної роботи проводиться у нашому інституті. Для цього і приїжджає до Кривого Рогу міжнародна екзаменаційна комісія, як було в травні цього року.

Випускники, у свою чергу, відзначили, що навчання в Криворізькому економічному інституті і в Академії Полонійній у Ченстохові стало для них великим досвідом знайомства з європейською системою освіти і європейським способом життя. Зараз вони мають можливість планувати кар’єру в Європі чи на підприємствах великого бізнесу в Україні.

Унікальність програми в тому, що це єдина подібна пропозиція в регіоні. І першим у цьому став наш, Криворізький економічний. У вузі впевнені, що обрали правильну довгострокову стратегію розвитку, зробивши ставку на зближення із найбільш відомим профільним національним університетом, який знаходиться в Києві, і на реалізацію програми, яка полягає в отриманні студентами за період навчання кількох дипломів.


« Повернутися

Інформаційні партнери