1 травня збірна команда легкоатлетів Криворізького економічного інституту взяла участь
у традиційній легкоатлетичній естафеті на приз газети «Червоний гірник», яка проводиться уже
багато років у нашому місті

— Ми гідно представили наш інститут, — сказав викладач кафедри фізвиховання Едуард Кайда. — Варто відзначити кращих легкоатлетів. В основному, брали участь студенти юридичного факультету, а також спеціальності «Інженерне програмне забезпечення» (капітан команди – Даша Дзюба, 2-й курс, спеціальність «Право»).

Відбулися змагання з легкої атлетики серед збірних команд інституту, — доповнює розповідь завідувач кафедри Алім Батюк. — Перше місце посів юридичний факультет, друге – ФОФІТ і третє – ФЕУ. Залишилася ще гра в стритбол (останній вид спорту нашої спартакіади): це різновид баскетболу (3х3, 2х2 на одне кільце). І вже на наступному тижні будемо підводити результати.

Відбулися змагання з футзалу серед збірних команд факультетів інституту. Перше місце посіла команда, яка представляє факультет ФЕУ, друге місце – ФОФІТ і третє – юрфак. Особливо відзначився воротар команди ФОФІТ Дмитро Шумаков (студент 3-го курсу спеціальності «Фінанси»), який багато зробив для того, щоб організувати ці змагання.

Отже, ми закінчили чемпіонат міста – вже пройшли нагородження. Наша команда, на жаль, у цьому році зайняла четверте місце. Це пов’язано з тим, що склад команди значно омолодився: старші вже закінчили інститут, лишився перший курс і деякі ще навчаються в школі. Скажімо так, команда на стадії розвитку. Але ми сподіваємось, що наші спортсмени швидко увійдуть у ритм і ще покажуть себе.

У травні заплановано також провести змагання на кубок інституту серед бажаючих. Цим курирує рада студентського самоврядування. Побажаймо їм нових спортивних перемог!

Кафедра фізвиховання.

Додає інформацію Дмитро Шумаков, студент 3-го курсу  (група ФБС-16-1):

— Змагання пройшло добре.  Було дещо змінено формат і, взагалі, в команді взяли участь четверо замість п’яти осіб. Але все одно, змагання було проведено на високому рівні. Всім дуже сподобалось. Було чотири команди: дві з ФЕУ і по одній з інших факультетів. Виграла команда ФЕУ, у фіналі вони виграли у команди ФОФІТ з рахунком 6:4.  Була боротьба насичена. Вболівальники не стримували емоцій, вони раділи і підтримували гравців. Наприкінці турніру відбулося нагородження грамотами і медадями найкращих гравців. Кращим гравцем турніру став другокурсник Ілля Чуплий із ФОФІТ, найкращий бомбардир — першокурсник Денис Абрамов і найкращим воротарем визнано мене, Дмитра Шумакова.

 « Повернутися

Інформаційні партнери