Цими днями в нашому інституті пройшли спортивні змагання з волейболу. Про успіхи і повідомлення про подальші ігри розповів завідувач кафедри фізичного виховання, тренер волейбольної команди Алім Миколайович Батюк: 

— Друга команда КЕІ зіграла другу гру в кубку федерації, в якій вона бере участь, і з рахунком 3:0 обіграла команду «Інгульчанка». Першу гру ми грали з дитячо-юнацькою спортивною школою і теж виграли у них із рахунком 3:0. Тепер ми у своїй групі є лідерами.

Нам залишилась ще гра з другою командою Донецького юридичного інституту – у понеділок ми граємо з ними. Потім, якщо ми займаємо перше місце, ми граємо з другою командою другої групи і виходимо у півфінал кубку федерації.  І якщо й на цей раз успішно зіграємо, то будемо у фіналі грати за перше місце в кубку федерації.

Перша команда грає в наступну середу 7 листопада грає з командою Донецького юридичного інституту. У них, так як і в нас, виступають дві команди: одна команда (друга) виступає в кубку федерації, а перша команда – в кубку міста. А в четвер ми відразу ж граємо з командою Криворізького національного університету.

10-11 листопада розпочинається першість чемпіонату України першої ліги, де ми беремо участь. Ми граємо дві гри (в суботу і неділю). Будемо грати в м. Дніпрі, де зустрінемося з київською і білоцерківською командами.

Це чемпіонат України, перша ліга – такі ж змагання, в яких ми брали участь і в минулому році.  В цьому році ми граємо в три тури: перший – у Дніпрі, другий у лютому наступного року,  ми граємо в Криничках Одеської області, а в березні 2019 року ми приймаємо у себе і проводимо тур у спортивній залі КЕІ. Тут буде грати чотири команди.

Успіху і перемог бажаємо нашим спортсменам!« Повернутися

Інформаційні партнери