27 січня 2018 року на базі Криворізького економічного інституту провів свій перший лекційний день у рамках програми «Стань помічником депутата» Інститут політичного менеджменту. 

До роботи цього сертифікованого курсу долучилися й наші студенти, ті, які працюють у громадському самоврядуванні, в раді студентського самоврядування і які мають перспективи у майбутньому стати публічними діячами. Перші лекції з політології,  правових основ та із взаємодії з громадськими об’єднаннями і з лекторатом прочитали представники політичної аналітики з Києва та наші місцеві спеціалісти в цій галузі.

Дуже приємно відзначити, що у наших студентів це заняття викликало зацікавлення, і вже наступної суботи продовжиться робота цього курсу, і тоді ми зможемо почути відгуки студентів. Уже сьогодні зрозуміло, що цей проект цікавий, і надалі ми будемо до таких заходів залучати наших студентів, адже це формування додаткових компетентностей, формування знань, можливо, тих, яких вони не можуть отримати під час лекцій. Взяли участь у цьому заході першокурсники Наталія Орел, Богдан Нечепуренко та інші. Лекції прочитали практикуючий юрист Антон Нечаєв, кандидат політичних наук, доцент нашого інституту Віталій Вєдєнєєв і гості з Києва. Наступні лекції прочитають Олег Жицький, Валентин Орлов та інші.« Повернутися

Інформаційні партнери