Інститут політичного менеджменту, метою якого є здійснення підготовки учасників виборчого процесу всіх рівнів, 7 жовтня провів у Криворізькому економічному інституті перше заняття

Тема першої зустрічі з представниками місцевих організацій і політичних партій – «Політичні партії в Україні: створення, діяльність, фінансування».

Стартувала зустріч лекцією «Політичні партії в системі публічного управління», прочитаною кандидатом наук з державного управління, доцентом, заступником директора з науково-педагогічної та виховної роботи КЕІ Валентином Орловим.

Про розвиток громадянського суспільства, перехід на засади самоорганізації, розуміння поняття «політична партія», основи менеджменту політичних партій, стратегічне бачення розвитку країни – ось коло питань, на яких зупинився лектор.

Про політичне фінансування (теорію і практику) розповів присутнім голова громадської організації «Інститут політичного менеджменту» Леонід Філевич.

Багато людей долучаються сьогодні до партійної діяльності, тому вкрай актуальним є це питання, а саме: про постановку завдання, мету, саморозвиток, фінансування, результат досліджень та інші питання, які так хвилюють політиків.

Інститут політичного менеджменту запрошує на безкоштовні лекції усіх, хто цікавиться питаннями політичної активності, виборчими процесами, має потребу в розширенні знань у цій сфері.

Чекаємо на активну студентську молодь!« Повернутися

Інформаційні партнери