13 вересня 2017 року в актовій залі на пл. Визволення, 2 зібрались першокурсники, які бажають приймати участь у студентських турнірах з «Що? Де? Коли?». Це була ознайомча та тренувальна зустріч новачків з популярною грою. Проводив цей турнір-знайомство президент міського Клубу інтелектуальних ігор «Інсайт» Ігор Вільєвич Вацуро.

Першокурсники дізналися про те, що розвивати треба не тільки тіло, а й мозок. Саме інтелектуальні турніри є «гімнастикою розуму» і тому потрібні кожному з нас.

Зустріч пройшла ненапружено, але студентам все ж таки прийшлося «попотіти» над запитаннями ведучого. На деякі з них відповіді знайшлись майже відразу, над іншими – колективно міркували, а більше половини запитань виявились важкими для студентів. Причини дуже прості: малий обсяг інтелектуального «багажу» (мало читаємо, мало аналізуємо…) і слабкі навички аналізу та синтезу.

Сподіваємось, що протягом року, під час проведення студентського чемпіонату, а він розпочнеться у жовтні, результати наших студентів стануть кращими.« Повернутися

Інформаційні партнери