У нашому інституті поряд із навчальним процесом та різноплановим культурно-громадським життям належна увагу приділяється і розвитку студентського спорту. Зокрема, завдяки підтримці керівництва інституту, насамперед, професора Шайкана А.В. та професора Гушка С.В., у жовтні 2016 року була створена студентська футзальна команда з представників різних факультетів КЕІ.

 У першому ж сезоні команда стала срібним призером Чемпіонату міста Кривого Рогу в початковому дивізіоні та відповідно підвищилась у класі – перейшли вже в першу лігу. У підсумку за результатами виступів у сезоні 2017/2018 років студентський колектив виконав поставлене на початку змагань амбіційне завдання – фінішувати у першій трійці команд Першої ліги міста Кривого Рогу з футзалу в сезоні 2017/18 років.

 Отож, наразі необхідно якнайшвидше досягнути достойного рівня з футзалу в наступних матчах молодої студентської команди КЕІ шляхом підвищення індивідуальної спортивної майстерності гравців у тренувальному процесі, що дозволить отримати у підсумку цінний досвід і посилити злагодженість дій. Відчуваємо, що хоча наша команда тільки набирається досвіду, оскільки створена лише півтора роки тому, нам по силах знову боротися за призові місця на майбутніх змаганнях.

 О.А. Темченко,
офіційний представник команди СФК «КЕІ»,
декан ФЕУ, д.т.н., професор кафедри ЕтаП.

                               Враження про виступ команди студентів КЕІ – гравців футзальної команди

  Шумаков Дмитро – воротар СФК «КЕІ», студент групи ФБС-16-1:

«На початку 2017 року я вирішив приєднатися до команди з футзалу нашого інституту голкіпером. Команда зустріла мене дуже тепло, так сказати, злився з колективом і в кінці футбольного сезону ми стали бронзовими чемпіонами. Ми так довго до цього йшли, «вигризали» очки в кожному матчі. Дякую хлопцям, які віддано билися за честь клубу впродовж сезону та нашому тренеру Олександру Анатолійовичу Темченку за гарну його організацію. Ми справжня бойова команда, билися, як одне ціле на полі.

З початком сезону, перший матч з жеребкування випав із найсильнішою командою ПівденГЗК, і так вийшло, що з досвідченою командою довелося мені стояти у воротах. Я не підвів команду, і ми виграли у суперників з рахунком 5:1. Та розслаблятися не можна, це був тільки початок. Упродовж першого кола сезону ми весь час наздоганяли головного конкурента FC TIGER, а коли вийшли на перше місце, виявилося, що на ньому неймовірно важко втриматися. І хоча було в нас пару невдалих матчів, бракувало іноді сил, ще багато нефарту було, виступили у підсумку досить вдало – третє місце посіли цілком заслужено, на характері та бійцівських якостях…

 Отже, я дуже задоволений тим, як ми з командою провели цей сезон 2017-2018 року і сподіваюсь у наступному році ми будемо виступати ще краще».

 

  Васильченко Андрій - захисник СФК «КЕІ», студент гр. ЕП 14-2:

 «Закінчився ще один сезон для нашої команди КЕІ. Ми стали бронзовими призерами першої ліги міста з футзалу. За цей час ми стали однією великою футбольною сім’єю, а наш тренер став для нас другим батьком. Граючи за команду КЕІ, я здобув колосальний досвід у футзалі, який, можливо, в майбутньому не буде зайвим. Ми змагалися за кожне очко, але для здобуття золота нам дещо не доставало досвіду, адже команда у нас зовсім молода. Проте в деяких матчах це давало нам перевагу, оскільки суперники були старшими і повільнішими, що давало нам перевагу у швидкості.

 Якщо подивитися на статистику, то у нашої команди одна з найкращих різниць забитих і пропущених м`ячів у Першій лізі. Це все завдяки тому, що у нас в команді майже всі гравці одного віку та майже одного рівня майстерності. Я вважаю, що сезон для нас видався досить-таки вдалим, адже ми грали проти команд, у яких значно більше досвіду гри у футзал.

 Окрему подяку хочеться сказати нашій групі підтримки, зокрема, особливо вдячні першому заступнику директора КЕІ професору Гушку С.В., який постійно був присутній на матчах і вболівав за нас та підтримував гравців як під час матчу, так і після його закінчення. Дуже приємно було спостерігати прапори КЕІ на трибунах, які в деяких моментах додавали наснаги і мотивували нас для здобуття бажаного результату.

 Я також дякую нашому тренеру Темченку Олександру Анатолійовичу за можливість проявити себе та захищати честь свого інституту з емблемою КЕІ на білій футболці. Думаю, в наступному сезоні ми проявимо себе належним чином, адже ми набули відповідного досвіду та вмінь, яких нам інколи не вистачало».

 

 Самчук Олександр — нападаючий СФК «КЕІ», студент групи ПР-15-2:

 «Сезон, на мою думку, пройшов непогано, ми зайняли призове місце, незважаючи на досить пристойний рівень команд суперників, який був на порядок вищий, ніж минулого року в третій лізі. Разом з тим, прикро, що кількість студентів, бажаючих грати за КЕІ, не зростає… Дуже часто стикаємось із кадровою проблемою, хотілось би у наступному сезоні бачити більше бажаючих нам допомогти на якісному рівні спортивної майстерності, зокрема, можливо такі люди з’являться серед потенційних першокурсників – вступників 2018 року.

 Дякуємо також за підтримку і допомогу керівництва КЕІ, викладачів і студентів, що відвідували наші матчі на змаганнях різного рівня, у тому числі під час товариської зустрічі у Києві».« Повернутися

Інформаційні партнери