Чотири викладачі Криворізького економічного інституту цими днями повернулися з відрядження з населених пунктів, що знаходяться недалеко від нашого міста. Це Володимир Котковський (відвідав смт. Широке), Анатолій Супрун (м. Апостолове), Наталя Волошанюк (смт. Нововоронцовка), Валентин Орлов (смт. Зеленодольськ).

13, 14 і 15 липня з 9:00 до 15:00 год. вони працювали у консультаційному пункті названих селищ. Головним їхнім завданням було створення на місці консультаційних пунктів, які б надавали потрібну допомогу випускникам шкіл, а саме: створення особистих кабінетів вступників, пояснення механізму реєстрації цих кабінетів, а також відомості про правила прийому до ВНЗ, держзамовлення і вартість навчання. Багатьом із них допомогли зорієнтуватися, куди вступати на навчання для здобуття вищої освіти.

Всі ці та багато інших питань цікавили наших майбутніх студентів і їхніх батьків, які теж приходили до консультаційних пунктів. У Нововоронцовці, наприклад, прийшли за консультацією навіть цілим класом. Допомагали викладачі в оформленні документів і для вступу в інші вузи, але, звичайно ж, агітували в першу чергу до КЕІ.

Володимир Котковський, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування:

Особливу допомогу нам і вступникам із сільської місцевості надавали студенти КЕІ, що вивчають програмну інженерію, і які поїхали разом із нами. Їхні знання нам дуже знадобилися. Мені здається, це дуже необхідна і важлива робота, яку ми провели, адже зустріч сільської молоді з викладачами Криворізького економічного інституту була суттєвою і вагомою їм допомогою. Головне, щоб вступники не допустили помилок при оформленні необхідного для вступу до ВНЗ пакету документів і правильно обрали шлях у свою майбутню професію.« Повернутися

Інформаційні партнери