Упродовж першого тижня надзвичайно важко (саме в цьому році) йшов прийом документів до вищих навчальних закладів. Дуже багато часу інформаційні системи ЄДБО або взагалі не працюють, або працюють повільно, зі збоєм.

Станом на 17.07.2017 р. до Криворізького економічного інституту надійшло понад 350 заяв від вступників на перший курс на базі повної загальної середньої освіти. 35 осіб подали документи на базі освітнього рівня «молодший спеціаліст».

Обстановка відбіркової комісії КЕІ, як ми вже писали раніше, доброзичлива. Тут працює консультаційний центр, до якого здебільшого звертаються вступники, у яких виникають труднощі з подачею документів. Наші працівники надають їм своєчасну кваліфіковану допомогу.

Анатолій Супрун, відповідальний за прийом документів на освітній ступінь «бакалавр».

Триває прийом документів на освітній ступінь «Магістр». Вперше в цьому році для вступу на спеціальність «Право» необхідно скласти зовнішнє незалежне тестування. Фахівці комісії консультують і реєструють абітурієнтів.

Надійшли заяви від випускників минулих років та інших спеціальностей, наприклад, «Облік і аудит», а також учасників АТО. Абітурієнт отримує екзаменаційний лист, де зазначено місце проведення ЗНО. Більшість обрали містом для складання випробування – Дніпро.

Щодо вступу на спеціальності, крім «Право», то прийом відбувається за звичайними правилами: фахове випробування та іспит з іноземної мови. Ще до загального балу додається середній бал диплома, який визначає спеціальна програма. Випробування відбудуться 03 та 08 серпня 2017 року у формі тестування.

Прийом документів триватиме до 31 липня 2017 року.

Тетяна Бондаренко, к.е.н., доцент.« Повернутися

Інформаційні партнери