25 грудня у Координаційному Центрі допомоги воїнам АТО та їхнім сім’ям, що знаходиться у навчальному корпусі № 3 Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (площа Визволення, 2), розпочалися святкові передноворічні заходи – Новорічна ялинка для малечі з сімей наших бійців

Розповідає Вікторія Андріївна Самойленко, керівник Координаційного Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям:

«25, 26 і 27 грудня у нас тричі на день (дев’ять заходів) відбудуться Новорічні свята для дітей загиблих, полонених, без вісти зниклих, ветеранів війни, учасників бойових дій, які наразі знаходяться там, на сході України. Ми робимо такий святковий захід, вручаємо подаруночки дітям. Чекає всіх, двері відкриті для кожного».

Багато теплих слів сказала про волонтерів, про їхню допомогу воїнам АТО Надія Михайлівна Турчанінова з криворізького «Червоного Хреста». Вона розповіла про допомогу бійцям, їхнім родинам і побажала, перш за все, миру нашій країні, здоров’я і благополуччя кожній родині, кожній людині.

Підходить до гурту мама з малечею, Богданом і Настусею. Мала хоче щось розказати, але хвилюється, додає лише: «Сьогодні я співала, танцювала…»

Говорить мама дівчинки, Світлана Сіманько:

«Ми сьогодні виступали на святі перед дітками. Танцювали два танці: український, народний та поздоровляли діточок. Бажаємо усім щасливих Новорічних і Різдвяних свят».

«Свято дуже гарне, яскраве. Малеча у захваті. Дуже багато подарунків вони отримали. Ведучі, Дід Мороз, Снігуронька – всі, фактично, волонтери. Це організатори з криворізького Координаційного Центру. Вони вкладають у це дійство всю свою душу, вміння і енергію. Це все наші волонтери – вони молодці! Ми переселенці – назвати себе не можу, бо наші рідні залишилися на сході країни… щоб їм не нашкодити».

 « Повернутися

Інформаційні партнери