Нове покоління економічної еліти вирушає в дорогу знань. Урочистій церемонії посвяти у студенти не завадив дощик, що все пускався, то переставав, то знову йшов, приносячи нотки смутку тим, що вже закінчилося літо. Та набагато змістовнішим є вересень – час, коли студенти розпочинають новий виток свого життя – навчання у вузі. Найкращому, найцікавішому, найзмістовнішому.

Урочисту посвяту розпочав вітальним словом директор інституту, д.е.н. професор Андрій Шайкан:

«У нелегкий, але цікавий час ми з вами живемо, з великою вірою у майбутнє. У новому тисячолітті Україна ще здивує світ. Це шлях до дійсних звершень. Нам у цій країні жити, нам і розбудовувати її».

До зали вносять прапор України і прапор Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Лунає Гімн України. Лунає латинською мовою вічно юний Гімн студентів «Гаудеамус», під час якого старше покоління пригадує свої студентські роки, а молодше – лише розпочинає їх.

Почесний гість урочистості – головний спеціаліст відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконавчого комітету Криворізької міської ради Вікторія Полякова вітає від себе особисто і від виконкому всіх присутніх у залі з початком нового навчального року:

«Будьте наполегливими і працьовитими, нехай Криворізький економічний інститут стане вашою територією успіху, адже ви стали студентами одного з найкращих вузів. Людина повинна отримувати радість від своєї праці і саме тут ви здобуватимете знання. Бажаю, щоб ви пишались тим, що закінчили саме цей вуз».

Наш інститут багато років співпрацює з Корпусом Миру США в Україні. І сьогодні гостя із Каліфорнії Мелісандра розповідає про себе і звертається до української молоді:

«Я вперше в Україні, — говорить вона. — Вперше у Кривому Розі. Я маю нагоду, будучи волонтером, вивчати нові культури і нові народи. Буду спілкуватися з українськими студентами, навчати їх англійської мови».

Студентів і їх батьків, що прийшли на свято, знайомлять із керівництвом вузу: першим заступником директора, д.е.н., професором Сергієм Гушком, заступником директора з фінансово-господарської роботи Геннадієм Кочуєвським, головою профкому доцентом Аллою Максимовою, деканами – доцентами, к.т.н. Олександром Астаф’євим, к.е.н. Дмитром Волковим, к.е.н. Катериною Дацко і заступниками деканів: к.е.н. Ольгою Ніколайчук, к.е.н. Іриною Максимовою, к.іст.н. Наталією Шелудяковою.

Ведуча урочистості Ірина Тихон зачитує вітання з початком нового навчального року від ректора Академії Полонійної. Відбувається вручення дипломів студентам, які закінчили навчання за програмою «Подвійний диплом».

«Зовсім нещодавно я сама стояла у рядах першокурсників на посвяті у студенти, — говорить Валерія Доринська. – І вже сьогодні я випускниця КЕІ і маю два дипломи. Безсонні ночі, списані кіпи зошитів… адже студентські роки – це велика праця. Перебуваючи в Польщі за програмою «Подвійний диплом», моє життя стало більш насиченим і цікавим. Я вдячна всьому викладацькому складу за знання, які отримала в інституті».

Голова ради студентського самоврядування Аліна Кузьміч вітає першокурсників зі святом:

«Коли я вперше потрапила сюди, я не думала, які перспективи відкриються переді мною. Тут ви зможете реалізувати себе і в громадській діяльності, і в навчанні, і в науці. КЕІ зробить усе для того, щоб у вас збувалися всі ваші заповітні мрії».

У цей день було започатковано нову традицію – вручення пам’ятних значків кращим студентам-першокурсникам, які набрали найбільшу кількість вступних балів, Олександрі Гудим, Антону Іванову, Олексію Дмитренку, Аліні Мінухіній, Ірині Уманській, Вірсавії Качан, Ганні Демченко, Богдану Нечепуренку, Юнісу Мамедову від кращих студентів-магістрів: Кристини Нирненко, Наталі Вовненко, Юрія Рябоконя, Вікторії Гриньової, Кристини Войтович, Аліни Кузьміч, Дар’ї Іванової, Аліни Іванової, Аліни Бархоти.

Як завжди, емоційним і змістовним був виступ відомого нашого випускника, який працює ведучим на ТБ «Перший міський», Романа Малика. Він прийшов на свято зі своїм сином-другокласником Арсенієм:

«Я бачу багато нових змін, що сталися в інституті: можна навчатися в Польщі, можна вивчати англійську безпосередньо із носієм цієї мови, можна свої таланти розвивати, беручи участь у «студентських веснах» і займаючись спортом. КЕІ – це класна школа життя. Я люблю Кривий Ріг, я люблю «нархоз».

Враження від свята першокурсників

Іван Саглаєв:

«Я приїхав навчатися до Криворізького економічного інституту із села Пригір’я Херсонської області Висопільського району. Вчився у школі добре. Захопився ще з ранніх літ програмуванням, тому й обрав саме цей вуз. Звичайно, як і кожного хлопця, спочатку це були комп’ютерні ігри, а вже потім я зацікавився вивченням різних програм і планую в подальшому працювати за цієї спеціальністю».

Карина Янченко:

«Я навчалася у Верблюзькому навчально-виховному комплексі у селі Верблюжка Кіровоградської області Новгородківського району. Навчалася на достатньому рівні. Я подавала документи на різні спеціальності, в різні вузи, та мені сподобалися відгуки про Криворізький економічний. Я обрала облік і оподаткування, тому й хочу спробувати себе у цьому напрямі».

Мама першокурсниці Оксана Вікторівна Сосідко:

«Моя донька Карина – першокурсниця. Вона вступила до Криворізького економічного інституту і я радію цьому. Мені все тут дуже подобається. Все тут так добре».« Повернутися

Інформаційні партнери