Увечері 29 листопада на другому поверсі інституту, в лаунж-зоні, всі готувалися до проведення святкового (ні, навіть не святкового), а інтелектуального заходу

Тут вперше проводилася зустріч талановитих студентів із… талановитими студентами. Всюди миготіли різнокольорові вогники, вже наближався вечір і в коридорах стояла напівтемрява. У всьому відчувалося якесь чекання – чекання на зустріч із прекрасним.

Що це таке, до чого готується молодь, ми поцікавилися у членів ради студентського самоврядування. Розповідає Діма Бегма, керівник робочої групи РСС, студент групи ПР-17-2 другого курсу юридичного факультету:

— Ми вже давно хотіли організувати і проводити такі творчі вечори, щоб по-перше, це робилося завжди і, по-друге, щоб підвищувати рівень культури студентів. Ми плануємо на ці зустрічі запрошувати художників, поетів, журналістів, письменників. Будь-який формат вітається: як музика, так і вірші, як проза, так і виставка картини і т.ін. Сьогодні у нас такий «пробник», тобто пробний вечір, але стався форс-мажор, дехто із учасників заходу захворів, тому просто будуть пісні під гітару, які виконуватимуть самі студенти. А ще ми будемо обговорювати улюблені книги. Тобто варто інтелектуально піднімати рівень культури. Я сподіваюсь, що з часом у нас буде все більше і більше бажаючих. А, головне, тут зберігатиметься така-от домашня затишна атмосфера. До речі, у нашій лаунж-зоні дуже затишно і красиво.

Його доповнює першокурсниця Ліна Петрова:

— Творчі вечори – це чудовий спосіб позбавитися сором’язливості  і показати всім свій талант. Один із таких довгоочікуваних заходів і пройшов цього вечора у нашому інституті. Ми провели чудово час у компанії неймовірно талановитих людей. Дівчата здивували нас своєю грою на піаніно. Чудові гітарні акорди торкалися наших душ і ніжний спів хвилював серця. Ми зігрівались гарячим чаєм і декламували вірші як класиків, так і сучасних поетів. Це надзвичайний досвід для всіх і великий шанс проявити себе у майбутньому. 

Один із учасників заходу Богдан Бондаренко (ПР-17-2) захоплено висловив своє враження:

— Мені дуже сподобалося виконання поезій, але хотілося б більше обговорень віршів, які ми декламували. Було дуже приємно грати на гітарі в цій душевній обстановці. Я впевнений, що така атмосфера сподобалась усім. 

— Отже, такі вечори ми будемо проводити й надалі, тож раді бачити кожного на  цих вечорах поезії, музики, талантів, і завжди готові вислухати і підтримати вас, — додає Ліна Петрова.« Повернутися

Інформаційні партнери