Підходить до завершення гаряча пора – вступна кампанія. Вже 25-го липня відбудеться закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які отримали рекомендації до зарахування за результатами співбесіди і за квотами-2 на місця державного замовлення, а також подання письмової заяви про виключення з конкурсу на інші місця державного замовлення, а 26-го – зарахування осіб, які отримали рекомендації до зарахування за результатами співбесіди на місця державного замовлення, і ЗАКІНЧЕННЯ ПРИЙОМУ ЗАЯВ, ЯКІ ВСТУПАЮТЬ ТІЛЬКИ НА ОСНОВІ СЕРТИФІКАТІВ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ.

Цим цікавляться не тільки самі вступники, а й їхні батьки. Про це цікаво буде дізнатися і жителям нашого міста. Сьогодні до КЕІ завітали журналісти з ТБ «Тоніс» (Криворіжжя), щоб розповісти вузівські новини.

Говорить заступник голови відбіркової комісії, доцент Олександр Астаф’єв:

На денне відділення на навчання для здобуття ступеня бакалавра подано близько 940 заяв. У порівнянні з минулим роком, помітно невеликий спад, але він зумовлений тим, що більшість вступників уже на сьогодні визначились із місцем навчання. Є категорія вступників, які ще чекають, щоб остаточно визначитись, останнього дня прийому документів. На навчання для здобуття ступеня магістра продовжується надходження документів – вже подали заяви більше як 200 осіб. Ми чекаємо від головного вузу – Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана – розподілу бюджетних місць, виділених вступникам на навчання для здобуття ступеня магістра. На бакалаврат є бюджетні місця на всі спеціальності. Як займуть ці місця вступники, залежатиме лише від них. У цьому році з першим і другим пріоритетним напрямком навчання заяв було більше, ніж у минулому році.

Катерина Слюсаренко:

Приємна для вступників новина: на сайті Міністерства освіти і науки України (посилання на сайт) повідомляється, що тепер можна буде через мобільний телефон кожного бажаючого ознайомитися з результатами вступної кампанії. Через об’єктивні причини значна кількість вступників на початку зверталася за допомогою до консультаційного пункту відбіркової комісії інституту, щоб створити власні електронні кабінети. Згодом ця ситуація виправилась. Крім інших, є певна категорія вступників, які мають пільги при вступі на бюджетні місця. Ми про це вже писали, де розповідали про одного з таких вступників. Він уже наш студент. Отже, хоч початок вступної кампанії і був важким, все ж вступники розібралися з реєстрацією документів та електронними кабінетами – у всьому їм завжди йшли на допомогу працівники нашого консультаційного пункту.« Повернутися

Інформаційні партнери