На кафедрі менеджменту і публічного адміністрування існує добра традиція підводити підсумки навчального року для студентів першого та другого курсу і їх батьків, нагороджуючи кращих за досягнення у навчанні, творчості, спорті, громадській діяльності. Цього року така урочиста зустріч зі студентами та їх батьками відбулася в стінах КЕІ наприкінці червня, після завершення літньої сесії.

У теплій невимушеній обстановці декан факультету доцент Олександр Астаф’єв привітав студентів і їх батьків із завершенням навчального року, розповів про здобутки КЕІ на освітній ниві та вручив кращим студентам грамоти факультету економіки та управління у трьох номінаціях «За успіхи у навчанні», «За активну участь у громадському житті», «За успіхи у творчості та художній самодіяльності». Серед них – Валерія Азьома, Валерія Глобенко, Катя Лозівець, Владислав Куртеков, Лейла Алієва, Валерія Гугніна, Владислав Чайка, Валерій Гнибіденко, Владислав Крюков.

Завідувач кафедри менеджменту і публічного адміністрування доцент Валентин Орлов розповів батькам і студентам про зусилля колективу КЕІ, його керівництва, спрямовані на розширення академічної мобільності студентів, створення сприятливих умов для навчання, упровадження сучасних технологій у навчальний процес. Він запросив кращих студентів – відмінників навчання розширити можливості доступу до освіти шляхом вступу на інші спеціальності інституту за заочною формою навчання на пільгових умовах, що діють тільки для студентів КЕІ.

Крім студентів, подяки від адміністрації отримали й батьки кращих студентів, а разом із ними слова вдячності за дітей та квіти. З вітальним словом від батьків виступила мати Катерини Лозівець, студентки першого курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування», Інесса Лозівець, яка подякувала інституту за увагу до проблем студентів, творчий інноваційний підхід до навчання.

До речі, в процесі вступної кампанії студентка уже 2 курсу Катерина Лозівець подала на навчання за спеціальністю «Право», та до 4 курсу має перспективу отримати одразу два бакалаврські дипломи за двома спеціальностями. Цей прагматичний крок вартий наслідування й іншими студентами, оскільки економить час, розширює професійну мобільність, економить кошти студента.

Наталія Шелудякова, асистент кафедри менеджменту
і публічного адміністрування.

Фото автора.« Повернутися

Інформаційні партнери