Інформує професор Ігор Володимирович Шелевицький

Масові курси (MOOC) є новою технологією у навчанні, яка зараз дуже популярна. Такі курси дозволяють одночасно навчатися сотням і тисячам людей у власному ритмі. В Україні такі курси підтримує платформа Prometheus.org.ua і наш інститут є партнером цього проекту

З минулого тижня на Prometheus.org.ua стартував оновлений курс «Основи програмування CS50 2019». Це гарний переклад українською дуже популярного Гарвардського курсу. Тривалість курсу 11 тижнів, проте ви можете навчатися у власному темпі, курс постійно доступний. Тут є лекції і завдання, які потрібно виконувати, є перевірка завдань і детальні інструкції, як і що потрібно робити. Ніколи не пізно розпочати чи продовжити.

Курс розрахований на початківців і на тих, хто хоче вдосконалити й оновити свої знання і уміння (й отримати сертифікат). У рамках співробітництва із Prometheus у Криворізькому економічному інституті працює консультаційний офлайн-хаб (консультаційний клас).

Викладачі кафедри інформатики та інформаційних технологій консультують тих, хто вивчає цей курс. Консультації проводяться по вівторках з 15:00 до 17:00 години у 201 аудиторії на вул. Медичній, 16. Приходити можуть усі бажаючі.

Також є група у Telegram CS50 KR для оперативного консультування і комунікації. Ви можете задати питання або повідомити, що вас буде цікавити на консультації, домовитися про зустріч.

Ми розраховуємо на формування товариства людей, які бажають навчитися програмувати

Чому це потрібно? Можливо, хтось хоче стати програмістом і це стане першим кроком. Для когось це інструмент, необхідний в основній професії, а хтось хоче спробувати свої інтелектуальні можливості.

Як приєднатися? Зареєструйтеся на сам курс ось тут: http://cutt.us/cs50ua , а для роботи в хабі ось тут: http://cutt.us/CS50KR і ми зв’яжемося з вами. Зареєструвавшись, уважно ознайомтеся із правилами й можете розпочинати навчання.

Ми завжди будемо раді вам допомогти!

Для шкіл і школярів у нас є програма GoToIT. Короткий мотиваційно-ознайомчий курс http://cutt.us/gotoIT, який ми проводимо в школах і в інституті, місячні курси з програмування на Python http://cutt.us/GoPython або Arduino http://cutt.us/GoArduino трьох рівнів і бакалаврська програма з комп’ютерних наук (WEB-програмування) http://cutt.us/CS122.« Повернутися

Інформаційні партнери