«Більше тисячі дітей та дорослих взяли участь сьогодні в трьох наших новорічних заходах у Координаційному Центрі біля ялинки від «95 Кварталу»! Теплі, щирі посмішки, радість і щастя – це і є та вдячність, яку ми отримали від людей! Дякуємо всім вам, наші дорогі!» — зазначила керівник Координаційного Центру допомоги воїнам АТО та їхнім сім’ям Вікторія Самойленко.

 

 

Про те, як проходило святкування, ми бачимо зі світлин. До всього цього, Вікторія Андріївна ще додала:

— Ми підготували 10 новорічних ранків для дітей родин загиблих, бійців, інвалідів, переселенців. Декілька тисяч людей будуть присутні на цих заходах. Це і діти, і дорослі. Ми їм вручаємо подаруночки, а головне – це радісне Новорічне свято біля ялинки в нашій актовій залі навчального корпусу Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Тут казкові герої, творчі колективи міста вітають усіх присутніх, влаштовують такі веселощі. Звичайно, все це проводиться за підтримки Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб та Світового банку, від яких ми виграли грант, а саме: обладнання, звукову апаратуру, яку ми сьогодні використовуємо (колонки, мікрофони, регулююча апаратура, якою керує наш звукорежисер). Все це повністю було обладнано для цих заходах і ми завдяки цій апаратурі проводимо заходи – за що дуже вдячні. Нам приємно, що люди всі задоволені, дякують. Всі наші колеги – працівники Координаційного Центру відгукнулися і беруть активну участь у святкуванні. А ще студенти КЕІ – великі помічники, і волонтери, які залучаються і допомагають нам. Вчителька зі школи № 46 Алла Миколаївна Діденко – організатор і ведуча, це вона написала сценарій і веде свято. Святим Миколаєм виступає у нас учасник бойових дій Віталій Тітаренко. Посприяв придбати наряд із Криворізького драматичного театру імені Тараса Шевченка Святому Миколаю голова районної у місті ради Сергій Володимирович Неженцев, частину нарядів надала керівник центру студентської творчості КЕІ Наталя Ігорівна Крюкова і волонтери (це костюми клоунів, сніжинок, фіксиків та ін.). Спасибі їм за це».

Говорить Лілія Валеріївна Цьома, дружина учасника АТО:

— Ми родина учасника АТО Олександра Миколайовича Цьома (2015-2016 рр., 55 артилерійська бригада) дуже хочемо подякувати Криворізькому економічному інституту за надане приміщення для проведення Новорічних ранків. Спасибі велике за те, що вони надають актову залу, бо на першому поверсі всі б не розмістилися. Тому висловлюємо велику подяку. Свято пройшло чудово. Наші сини – справжні козаки – це Ярослав і Назар, із задоволенням повеселилися тут. Ми вже другий рік поспіль святкуємо в центрі Новорічне свято. Тут завжди дружня атмосфера і по-родинному затишно і тепло. Хочеться приходити сюди знову і знову. Дуже добре, що малеча зустрілася зі Святим Миколаєм – це так по-українськи. Він і вірші їхні послухав, і пісні йому співали. Баба Яга і нові герої – Фіксики теж дуже подобаються дітям.

Учасник святкового дійства, студент 1-го курсу КЕІ Діма Гушко, член ради студентського самоврядування, висловлює свою думку:

— Свято пройшло дуже добре. Нам вдалося вразити дітей. Ми бачимо, що їм дуже сподобалось у нас. Сьогодні ми провели три концерти. Участь у них взяли чотири наших студенти з РСС: Ілія Георгадзе, Анна Неоднича і я (ми однокурсники з «Права») і Катерина Лозівець (4 курс). Ми всі були в різних нарядах: Катя – Снігуронька, Аня – корова, Ілія був Фіксиком, а я Білкою. Нам сподобалось і дітям теж, бо по закінченні до нас підходили діти і просили сфотографуватися з ними. Вони дякували і говорили, що ми молодці і їм у нас сподобались. Свято, справді, незабутнє, викликає яскраві емоції. Ми цьому раді, бо це ж велика радість – допомагати людям.

***

Як повідомили з Координаційного Центру допомоги воїнам АТО та їхнім сім’ям, напередодні Нового року будуть проводитись  різноманітні передноворічні заходи для малечі. 17 грудня вже проведено цікавий захід для дітей родин загиблих. Він пройшов у «Дисней-клубі» («Ліберті»), де взяло участь більше 50 дітей.

23 грудня – на базі будинку культури «Дружба» відбулися два святкових ранки «Супер-книга»  для дітей інвалідів. Тут були ігри, звичайно ж, подарунки та різні затії для малечі.

23 грудня, 24 грудня та 25 грудня о 10.00 год., 12.00 год., 14.00 год. щоденно – пречудові Новорічні заходи біля ялинки, яку подарували і прикрасили наша гості, команда «95 квартал».

Веселих і чудових всім свят! Гарного настрою, мирного неба, усіляких гараздів!« Повернутися

Інформаційні партнери