12 березня після довгих зимових канікул і святкових днів розпочалися заняття в нашому інституті. Перед першою парою зустрічали студентів викладачі, декани, заступники деканів, працівники ЦСК – центру студентських комунікацій і співробітники бібліотеки. Хоча центр уже давно як відкрився, але  тепер урочисто студентів ознайомили з його дією, обов’язками і можливостями. 

— Все робимо для зручності студентської молоді, – такою була головна думка виступаючих. 

Радо привітали з початком нового семестру і побажали успіхів у навчанні директор КЕІ, д.е.н., професор Андрій Валерійович Шайкан, керівник центру, к.т.н., доцент Олександр Юлійович Астаф’єв, заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи,  доцент, кандидат наук з державного управління Валентин Валентинович Орлов та інші.

                                                         Свої думки щодо події висловили

Ганна Іллівна Матукова, в.о. завідувача кафедри менеджменту і публічного адміністрування:

— Сьогодні був проведений дуже перспективний інноваційний захід. Він досить неординарний, креативний. Центр студентських комунікацій – це нова структура, яка вимагає великої уваги з боку адміністрації, це нова ланка в системі організації освіти. Я вважаю, що ось такі нові методики обов’язково повинні мати місце в системі освіти. Студентам це цікаво і пізнавально. Адже це, перш за все, спрощує обслуговування  студентів, і я сподіваюсь, що це буде перспективним кроком у напрямі навіть профорієнтаційної роботи, коли школи звернуть на це увагу і побачать, що це добре і прийнятно для всіх. Я думаю, відкриття ЦСК – це дуже хороший крок у бік поліпшення профорієнтаційної роботи і є хорошою інновацією. Студентам сподобалось, викладачам подобається. Це перший крок і надалі ця система буде розширюватися. Ми йдемо у напрямі євроінтеграції в освіті. У європейських вузах всюди вже є такі центри, які обслуговують студентів. Вони спрямовують їх на самостійність, відповідальність і креативність. Це вірний крок.

Катерина Павлівна Голікова, заступник керівника ЦСК:

— Центр студентських комунікацій – це зовсім нова структура, яка майже єдина, можна так сказати, в Україні, яка надає в основному послуги стосовно навчального процесу. Тобто  студент може до нас звернутися щодо видачі довідок різного плану (раніше вони надавалися деканатами). Студенту це зручно, оскільки йому не потрібно буде ходити по деканатах, чекаючи підпису і т.ін. І, відповідно, він може забрати довідку чи в цей день, чи наступного дня. Просто  студент звертається до нас і стосовно його заявки ми формуємо довідку, яку він потребує. А також ми перевіряємо, як ідуть справи, чи все добре в цього студента на його етапі навчання.

У нас визначений режим роботи. Ми працюємо з пів на дев’яту до п’ятої години дня і, крім цього, студенти у нас можуть звернутися стосовно розкладу занять, якщо щось незрозуміло. Староста тут буде брати академічний журнал. Маємо дуже зручне розташування: ми знаходимося на першому поверсі навчального корпусу № 2 інституту, тобто не потрібно бігати по поверхах, а відразу зайшовши до ЦСК, отримати всю необхідну інформацію і піти на пари. Отже, всі питання стосовно навчального процесу тепер формуються у центрі студентських комунікацій. Всі інші питання віддали деканатам і, відповідно, по факультетах. 

Також студент може звернутися до нас з приводу стану його заборгованості. Ми обслуговуємо як студентів денної, так і заочної форми навчання. В такому режимі будемо працювати й надалі, а вже в процесі роботи зрозуміємо, які питання хвилюють студентів і як краще їх вирішувати. Головне завдання центру – це швидко, без черги, без затримок відповідати на всі питання студентів стосовно навчального процесу.

Віка Коцуба, третьокурсниця (група МН-15-2, менеджмент):

— Сьогодні відбулося відкриття центру студентських комунікацій Криворізького економічного. І це дуже вражаюче, бо оскільки ми, як  студенти, покладаємо великі надії на цей новий орган, оскільки він значно спрощує всю організаційну діяльність. Тепер студенту потрібно буде тільки прийти сюди за всіма питаннями і не бігати по всіх корпусах, і це дуже класно!« Повернутися

Інформаційні партнери