В рамках реалізації концепції комунікаційної діяльності КЕІ«Інститут для студента» з 01.02.2018 р. внашому інституті відбулися структурні зміни, у тому числі створено Центр студентських комунікацій, в якому ви можете отримати усі послуги щодо навчального процесу, оплати за навчання, вирішення будь-яких проблемних питань, які раніше вирішувались у деканатах.

Центр розташований у приміщенні бібліотеки корпусу 2 (вул. Медична,16) та обслуговує студентів усіх факультетів щодо видачі довідок, консультацій з питань оплати навчання, перескладання заборгованостей тощо.

З усіх проблем, які Вам необхідно вирішити стосовно отримання довідок, перескладання заборгованості, оплати навчання тощо прохання звертатися до Центру студентських комунікацій, де працюють диспетчери та адміністратори факультетів, які готові надати консультації та допомогти Вам.

Деканати факультетів відтепер займаються виключно питаннями наукової, методичної, виховної діяльності та своєї дислокації не змінювали. Саме з таких питань Ви можете звертатися до деканатів факультетів.

Запрошуємо Вас скористатися послугами Центру студентських комунікацій та оцінити зміни, що відбулися шляхом заповнення анкети.

Центр студентських комунікацій працює

у робочі дні з 9.00 до 17.00

Для отримання консультації он-лайн протягом цього часу скористайтесь телефоном 0677776270

З повагою адміністрація інституту« Повернутися

Інформаційні партнери