У грудні 2017 року юридичний факультет взяв участь у конкурсі соціального плаката та інфографіки серед студентської молоді з нагоди Всеукраїнського тижня права, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО” 

Захід був організований представниками Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, комітету у справах сім’ї та молоді виконкому Криворізької міської ради, молодіжного виконкому, громадських організацій “Криворізьке правозахисне товариство”, “Волонтерська платформа”, “Фонд “Професійний розвиток”.

 

19 січня 2018 року в Криворізькому міському виставковому залі пройшла презентація робіт конкурсантів та їх нагородження. Перше місце у номінації «Комп’ютерна графіка» та приз глядацьких симпатій зайняв студент 3-го курсу юридичного факультету Сергій Баталія, який представив плакат із гаслом «Твої права в твоїй природі».

Розповідає Сергій Баталія:

«Я отримав дуже позитивні емоції в процесі підготовки та участі в конкурсі у рамках проекту «Я маю право». Хотів би подякувати адміністрації юридичного факультету: Дацко Катерині Павлівні та Шелудяковій Наталії Андріївні за допомогу в реалізації даної роботи. Рекомендую нашим студентам брати участь у подібного роду заходах, усіляко розвиватися, не боятися виходити із зони комфорту і максимально розширювати межі горизонту можливостей, а також не боятися поразок, так як головне, як нам усім відомо, не перемога, а участь. Під лежачий камінь вода не тече«.

 

 «

 « Повернутися

Інформаційні партнери