«День соборності в Криворізькому економічному інституті позначився новацією, яку ми запровадили з нового календарного року, вважаючи, що важливим елементом управління навчальним закладом є мотивація студентів, науково-педагогічних працівників, обслуговуючого персоналу.

Ми вийшли з ініціативою перед директором про нагородження корпоративними подяками Криворізького економічного інституту кращих студентів, викладачів, допоміжного персоналу, і в понеділок, 22 січня, на директораті планується вручення подяк таким особам. Це досить показово.

Відзначення кращих ми плануємо проводити й надалі – на честь державних свят, на честь наших особистих, корпоративних. Дійсно, якщо ми не можемо заохотити в сьогоднішній складній ситуації матеріально, то хоча б морально ми маємо обов’язково це робити, тому що праця і внесок наших співробітників у розвиток інституту дійсно значний, і ми дуже цінуємо ці речі.

Проблема соборності вона, як ніколи, актуальна й для нашого навчального закладу, адже після довгих поневірянь і варіантів вибору шляху ми сьогодні об’єднуємо весь колектив і студентство навколо головної ідеї – ідеї розвитку нашого інституту і перехід його до нових рубежів».

Валентин Орлов,
заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи,
доцент, кандидат наук з державного управління.

Лекція у ліцеї

«У нас створено графік проведення єдиного дня інформування населення Центрально-Міським виконкомом районної у місті ради, — говорить головний спеціаліст сектору внутрішньої політики організаційного відділу Катерина Миколаївна Іванкіна. — У січні ми запланували провести цей захід серед учнів криворізького ліцею. І ось запросили викладача Криворізького економічного інституту на зустріч із учнями 10-11-х класів. Плануємо й надалі проводити такі заходи. Захід провела заступник голови Центрально-Міської районної у місті ради з виконавчої роботи Наталя Анатоліївна Гонченко».

 

«Сьогодні ми з вами зібралися для того, аби відзначити День соборності України і вшанувати пам’ять героїв Крут, — розпочав лекцію у Центрально-Міському ліцею викладач історії Криворізького економічного інституту Сергій Вікторович Петрухін. – Ці події є дуже актуальними для нашої країни, адже 100 років тому поблизу станції Крут молоді захисники, недавні студенти Київського університету імені Святого Володимира та студенти й учні інших київських вузів стали на захист української незалежності».

 

Роздуми першокурсників 

«Державний суверенітет, здійснюваний багатонаціональною державою, повинен гарантувати суверенітет кожної з націй, що об’єдналися. Реалізація Україною в 1991 році права на політичне самовизначення, тобто права на державотворення. Я вважаю, що громадянам нашої країни потрібно бути цілісніше. Дуже великий відсоток  нашого населення вже втратили минуле, а як кажуть: «Той, хто не знає минулого, в того немає майбутнього». Тому я вважаю, що нашому народу потрібно бути дружнішим, мудрішим, щоб надалі не відбувалося такого хаосу, як зараз».

Яна Слюсар, студентка групи ЗМН-17-1.

 «Я за цілісність і суверенітет України, бо наша держава має славетне минуле, народ наш вистояв, незважаючи на всі негаразди та перешкоди на шляху до незалежності».

Юлія Петкова, студентка групи МАР-17-1.

«Зараз дуже важкі часи, особливо знаючи, що наші криворізькі хлопці в АТО. Вони відстоюють нашу країну, нашу перемогу. Кожен із нас – патріот Української держави. Треба пишатися героями, які зараз не з нами».

Любов Заворітня, студентка групи ФБ-17-1.

«Я за цілісність і суверенітет України, тому що в нас повинен бути мир. Кордони нашої країни мають бути неторканими. Люди повинні жити в щасливій країні, в якій завжди панує мир. Цілісність і суверенітет – невід’ємний атрибут в Україні».

Анастасія Клепач, студентка групи ПР-17-1.

«В умовах сьогодення існування великої, централізованої Української держави є єдиною запорукою розвиток української нації. Якщо українці хочуть зберегти власні традиції, культуру та спосіб життя, вони неминуче мають згуртуватися навколо сильної, єдиної державної влади».

Богдан Нечепуренко, студент групи ПР-17-1.

 

 

 

 « Повернутися

Інформаційні партнери