26 листопада, у неділю, у навчальному корпусі № 3 Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», що знаходиться по пр. Визволення, 2, відбувся черговий тур гри «Що? Де? Коли?»

Особливістю цього турніру є те, що ми розширили свою географію. Перший тур ми проводили, коли було 12 команд старшокласників, які брали участь (одна школа не з’явилася). Потім ми проводили турнір-дублер, який теж проходив тут. На ньому було відібрано ще чотири команди, які змогли розміститися у цій залі. Тепер реально бере участь 16 команд старшокласників.

Сьогодні у Саксаганському ліцеї проходить такий же турнір з цими ж питаннями для молодших класів – теж 16 команд. Це другий тур синхронного турніру чемпіонату України серед школярів. Подібні заходи проходять по всіх містах нашої країни.

Наше місто тепер представлене 32 командами – ніхто такої кількості команд більш не виставив. Отже, кількістю ми взяли, а якістю – поки що ні. За результатами першого туру наша команда знаходиться на 20-30-х місцях, проте в обласному заліку наша команда краща – вона входять до десятки найсильніших.

Ігор Вільєвич Вацуро, президент Клубу інтелектуальних ігор «Інсайт».

 

Говорить Дар’я Славіна,
учениця 11-А класу:

«Ми представляємо 91 гімназію, яка розташована на вулиці Тинка (зараз генерала Радієвського). Команда зібрана з учнів 10-11-х класів. Наші молодші учні зараз теж на конкурсі, але в іншій гімназії. Ми дуже стараємося і намагаємося наблизитися до перемоги. У першому турі сьогодні ми дали відповідь на 7 питань із 15-ти. Нам дуже подобається цей конкурс».

 

 

 « Повернутися

Інформаційні партнери