13 березня у лаунж-зоні інституту відбулася цікава зустріч першокурсників – наших майбутніх журналістів – зі школярами із різних шкіл Кривого Рогу і, зокрема, 16-го ліцею, які теж захоплюються цією напрочуд чудовою професією – журналістикою

Були тут журналісти із криворізької молодіжної ліги. Представила гостей в.о. заступника директора з науково-педагогічної та виховної роботи Катерина Володимирівна Слюсаренко. Яскравим був виступ заступника декана юридичного факультету Наталі Андріївни Шелудякової. Про необхідність вивчення іноземної мови, зокрема, англійської, розповіла доцент кафедри іноземних та української мов Олена Артурівна Гушко. Про  переваги здобуття вищої освіти саме у Криворізькому економічному інституті був виступ доцента цієї ж кафедри  Олени Миколаївни Гончаренко.

— Ми презентували, а точніше сказати, рекламували нашу спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації і регіональні студії», — розповідає першокурсниця КЕІ Дарина Попова. — Запитували учнів, чи хочуть вони вступати до нас після закінчення середнього навчального закладу і запрошували їх на навчання до Криворізького економічного інституту. Я і мої одногрупники розповіли їм детально, як ми навчаємось, які заходи у нас проводяться і які іноземні мови ми вивчаємо. Було досить цікаво спілкуватися з учнями.

А потім наші першокурсники-журналісти спробували свої сили, взявши інтерв’ю у школярів

Інтерв’ю і фото Дарини Попової

Как тебя зовут? Где учишься?

— Меня зовут Александр, учусь в 16-м лицее, в 9-м классе.

Понравилось тебе сегодняшнее мероприятие? Взял ли что-то для себя?

— Очень понравилось, много чего взял для себя полезного, возможно, даже буду поступать в этот институт, ещё подумаю о специальности.

Заинтересовала ли тебя наша специальность?

— Да, очень заинтересовала, возможно, с ней я хочу связать свою жизнь.

Інші два аудіоінтерв’ю взяли студенти-першокурсники Антон Алексанкін і Влад Кулєєв (слухати їх у прикріпленому додатку).« Повернутися

Інформаційні партнери