Добре відомо, що знання іноземних мов створює значні можливості в житті та професійній діяльності будь-якої людини. В останні роки наш інститут приділяє велику увагу підготовці студентів із вивчення іноземних мов. У нас навчають англійської, німецької, французької, іспанської, італійської та польської мов – за вибором студента. Мови вивчаються упродовж всього терміну навчання. Якщо у студента недостатній рівень підготовки, він може вивчати мову з самого початку.
Ми усвідомлюємо, що англійська нині набула глобального розмаху, і для молодого фахівця чи студента, вкрай необхідно володіти нею для успішної самореалізації в житті. Це мотивує молодь вивчати мову наполегливо, поглиблювати та перевіряти свої знання, набувати нові компетенції. За останні роки наші студенти та випускники чимало подорожують за кордоном. Знання мови стає їм у нагоді. Та й в Україні оволодіння англійською створює молодій людини суттєві кар’єрні перспективи.

                                                        Своїми успіхами діляться наші студенти

Дар’я Кірсич: «Ми живемо у XXI столітті. Молодь має чудову можливість випробувати свої сили не тільки на теренах власної держави, а й за кордоном. Я добре вивчила англійську та німецьку мови, коли навчалась в інституті. Знання іноземних мов дуже допомогає мені у подорожах по Європі. Першим моїм досвідом за кордоном став міжнародний молодіжний форум «Німеччина і Україна: спільне майбутнє», що відбувся у Берліні. Процес відбору був складний, але мені вдалось увійти до десятки щасливців з України. Метою форуму було посилення ролі громадянського суспільства у відносинах між Німеччиною та Украї-ною, залучення молоді до діалогу. Тиждень форуму був насиченим і незабутнім. Крім обговорення, жвавих дискусій ми мали можливість відвідати Бундестаг, бути присутніми у залі, де засідають німецькі парламентарі, спілкуватися з відомими німецькими політиками й громадськими діячами. Вивчаючи євроінтеграційні процеси в інституті, я зацікавилась Європейськими структурами та особливостями їх діяльності, заснованими на європейських цінностях: верховенстві права, захисту прав людини та демократії.
Я зупинила свій вибір на Раді Європи, адже її основною метою є досягнення більшої співпраці між її членами для захисту верховенства права, поширення ідей європейської культурної ідентичності і різноманітності. Процес відбору має декілька етапів і є нелегким. Один із головних критеріїв – це знання англійської або французької мов на рівні «advanced», які є офіційними мовами Європейських структур. Завдяки викладачам кафедри іноземних мов мій рівень англійської є саме таким. Я була запрошена на інтерв’ю, після якого надійшла відповідь, що серед кількасот учасників конкурсу мене було відібрано до стажування. Коли ти розумієш, що всі твої зусилля оцінені, цей момент неможливо передати словами. Подорож до Франції, до Страсбурга була повна очікувань і виправдала себе. Під час весняної сесії я працювала у Раді Європи. У той період розглядалися питання щодо корупційних дій керівництва FIFA, гуманітарних наслідків терористичної діяльності «Ісламської держави», а також не оминули питання щодо політичної ситуації в Україні та її наслідків. Великою честю для всіх присутніх став візит Бельгійського Короля Філіпа І. Під час сесії я познайомилася з багатьма політичними діячами, адже до моїх обов’язків також належала організація зустрічей. У процесі стажування я отримала неоціненний досвід у сфері міжнародних відносин ті покращила знання щодо діяльності Ради Європи.
Тож життя повне приємних несподіванок і сюрпризів. Головне, завжди йти до кінця, спілкуватися та пізнавати нове, активно вивчати і використовувати іноземні мови, адже наш світ такий багатогранний і цікавий!».

Віра Пироженко пройшла навчання в університетах Польщі та Румунії: «2017 рік був для мене сповнений новими навчальними звершеннями та цікавими зустрічами! Навесні я зі студентами нашого інституту брала участь у програмі «Подвійний диплом» у Польщі, в Академії Полонійній. Навчання було захоплюючим і продуктивним, адже нам читали лекції досвідчені викладачі з Європи та Америки. На рівні професійного спілкування ми могли безпосередньо дізнатися думку представників різних країн про політичні, економічні, культурні події! Універсальною мовою спілкування була англійська і, звичайно, ми вдосконалювали польську. Така атмосфера значно розширює свідомість і збагачує кругозір. Влітку я мала обов’язкову магістерську практику Erasmus+ від Академії. Кожен міг знайти собі місце стажування самостійно, або ж скористатися контактами Академії Полонійної. Разом із трьома студентами я поїхала до Румунії, в університет м. Орадя. Тут ми навчалися з румунськими колегами та брали участь у насиченому студентському житті. Нам було достатньо трьох місяців, поки тривала практика, щоб зрозуміти особливості європейської країни, менталітету її народу. Цей час був сповнений подорожей, відкриттів і зустрічей з новими друзями, які чекають нас тепер у гості в різних країнах, як і ми їх – в Україні!»

Юлія Осіпова: «У сучасному світі знання іноземних мов є не просто конкурентною перевагою, а й необхідністю для саморозвитку особистості, тому з упевненістю можна сказати, що це є шлях до високооплачуваної роботи і нових, ще більших досягнень. Завдяки високому рівню викладання іноземних мов на кафедрі та участі в постійних тренінгах, організації міжнародного співробітництва та проектах, а також поїздці до Сполучених Штатів Америки за програмою «Work&Travel», я змогла підвищити свій рівень англійської і німецької мов. З вдячністю згадую студентські роки і своїх викладачів, які навчали іноземних мов і подарували такі чудові можливості для вдосконалення мовленнєвої практики в CAMP LEAD та інших проектах. Друзі, вивчайте іноземні мови, вдосконалюйте свої знання і відкривайте для себе новий світ!»

Студенти та випускники Криворізького економічного інституту, володіючи англійською та іншими іноземними мовами, подорожують не тільки до Америки, а й до Європи та Азії.

 

Альона Каленова побувала в Італії і поділилася своїми враженнями: «Знання англійської – ключовий елемент для досягнення успіху та справжнього відриву, а також для подорожей за кордон. Я була у Італії, яка не є англомовною країною, однак я все ж мала можливість спілкуватися англійською мовою під час роботи, шопінгу, придбання квитків. Ця поїздка відкрила мені важливість англійської, адже вона допомагає не просто щодня виживати в іншій країні, але також відкривати для себе зовсім незнайомий культурний пласт диваків, яких ми називаємо «іноземці». І нарешті, я вважаю, що жити, веселитися і знаходити друзів по всьому світу – це і є мета подорожі».

 

Наталія Тополь подорожувала Туреччиною за програмою «Айсек»: «Поїздка мені подарувала найяскравіші та найсвітліші моменти, які закарбуються у моїй пам’яті назавжди. Впродовж стажування, яке тривало майже два місяці, я познайомилася з прекрасними людьми із різних країн, які поділилися зі мною своїми історіями та традиціями своєї батьківщини. Стажування проходило у вищій школі у м. Ескішехір, де я представляла нашу країну і англійською розповідала учням про традиції, обряди та обговорювала з ними соціально-економічні проблеми як України, Туреччини, так і всього світу. Я вдячна кафедрі іноземних мов, викладачі якої навчили мене англійської. Дуже сумую за своїми учнями, «айсе-керами» та моїми турецькими друзями. Це неймовірні відчуття. Бажаю всім успіхів і розвитку!»« Повернутися

Інформаційні партнери