День як день. Літній, сонячний, робочий. Усі зайняті своєю справою, працюють…  звичайно ж, ті, хто не у відпустці

Вступники складають іспити, відбіркова комісія чекає на тих, хто вже визначився, до якого вишу нести документи, і на яку спеціальність вступати. Бухгалтерія, відділ кадрів, вузівський юрист, бібліотекарі, працівники Центру студентських комунікацій, копіювальний центр, господарський відділ та інші служби – всі старанно виконують свої обов’язки.

***

Пробігшись із фотоапаратом просторими коридорами, ми відтворили цей день у світлинах. І ось вийшов такий-от фоторепортаж. Навіть ювілярка цього дня у нас є! Це професор Ганна Іллівна Матукова, яку щиро привітали колеги із днем народження.

***

СВОЇМИ ДУМКАМИ ІЗ ЧИТАЧЕМ ДІЛЯТЬСЯ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ І СТУДЕНТИ

Тетяна Юріївна Бондаренко, заступник відповідального секретаря відбіркової комісії, відповідальна за оформлення документів абітурієнтів, які вступають на освітній ступінь «магістр»:

— Сьогодні бажаючі, які вступають на освітній ступінь «Магістр», складають вступне випробування з різних спеціальностей. Результати вони відразу ж побачать на сайті інституту. Ті, хто склав ЗНО з іноземної мови, найбличжим часом побачать рейтинговий список, а ті, хто вступає з інших спеціальностей (перехресний вступ), складають 26 липня іноземну мову о 13:00 годині. Хай щастить!

Аліна Андріївна Іванова, юрисконсульт КЕІ:

— Я, коли закінчувала наш інститут, працювала спочатку в деканаті, а після отримання диплома в 2018 році, стала юрисконсультом і вже більше року працюю на робочому місці. В основному, звертаються до мене за порадою студенти. Їх більше цікавлять договори і вартість за навчання. Вони приходять, щоб отримати консультацію й вирішити свої насущні питання. Мені подобається моя робота, особливо спілкування з людьми.

Юлія Ігорівна Лисенко:

— Сьогодні у мене перший день після відпустки. І перший день на новому місці. Працюю у студентському відділі кадрів. Цікаво. Поки що адаптуюсь, приймаю свою нову роботу. Настрій позитивний. Є сподівання на нове, гарне, цікаве.

— Ми недавно приїхали з моря, — додає чоловік Юлії Володимир Сергійович Лисенко. -Дуже гарно відпочили. Були в Щасливцевому. Сподіваюся, що все у нас буде гаразд: і в економічному інституті, і з усіма нами і, звичайно ж, в Україні. А ще хочу побажати всім, щоб вирішували демографічну проблему, народжували побільше діток, щоб їх було більше, і таким чином поліпшували ситуацію в Україні. І в період відпусток бажаю всім гарно відпочити, забути на деякий час про роботу і набиратися сил на всі 100 відсотків, а потім із новими силами прийти і працювати!

ГОВОРЯТЬ СТУДЕНТИ

— Мене звуть Марина Алєєксєєнко, говорить юнка. — Я збираюсь вивчати менеджмент. Це стало моїм рішенням, тому що я зрозуміла, що зараз у сучасному світі, в сучасних організаціях і компаніях, це дуже необхідно. Взагалі-то я закінчила бакалаврат у Криворізькому педагогічному університеті. Я філолог і вчитель англійської мови й літератури. Але я вирішила, що ця нова спеціальність для мене найкраща!

Олександра Мар’янченко:

— Я навчалась чотири роки в КЕІ, отримала звання бакалавра і тепер вступаю на 5-й курс на дві спеціальності: перша – це маркетинг, друга – публічне управління та адміністрування. Настрій у мене хороший, бойовий. Чекаю вже вересня.

Анна Якименко (дівоче прізвище Сапожник) прийшла з маленьким сином до копіювального центру інституту, де Дмитро Анатолійович Хоцкін  завжди усім готовий допомогти.

Аня говорить: — Я навчалась на заочному факультеті. Здобула в КЕІ знання, маю диплом. Усе добре. Вдячна всім моїм викладачам із Криворізького економічного. А прийшли ми з Іванком сьогодні сюди у справах…

***

Про великі задуми і зміни в інституті, які кожен із нас бачить щоденно, із захопленням і гордістю розповідає Геннадій Олексійович Кочуєвський, заступник директора з фінансово-господарської роботи. Він показує кімнату на першому поверсі, де ведеться ремонт, і говорить:

— Тут буде дуже-дуже гарно, — говорить він. – Це все реалізація програми на подальший розвиток таких-от комунікаційних, так би мовити, приміщень для студентства. Це програма на поширення лаунжзони, яку ми вже маємо на другому поверсі, – нашого першого експерименту. Вона відпрацювала себе на всі 200%! Там зустрічається і проводить час не тільки студентство (вони там постійно збираються: і заняття проходять, і зустрічі з цікавими людьми, митцями, художниками, журналістами там проводяться) – це багатопрофільне місце, майданчик, де спілкується спільнота не тільки нашого інституту, а й з усього міста. Тут і професори виступали, і відкриті лекції проводили. Це показало, що дійсно за такими зонами, за такими локаціями майбутнє. Був просто хол, а тепер це живий осередок. Там і книжки є, і шахи, й телевізор, і пограти можна в дартс – тобто на всілякі смаки й інтереси.

А все завдяки дуже гарному нашому партнеру, який з’явився у нас в особі «Метінвесту». Вже реально йде наступний етап ось таких локацій. Тут ми хочемо створити міський центр дозвілля не тільки для студентства, а й для всіх криворіжців. Є велике бажання створити ось у цій кімнаті грінхаб – «зелене приміщення». Тобто це буде місце, де молодь і всі бажаючі будуть приходити сюди, щоб поспілкуватися з однодумцями, поринути у мистецький світ, обговорити нагальні проблеми. Одне із таких питань сучасності – це збереження природи (екологія), тим паче, що у нас місто проблемне. До речі, й Президент наш, Володимир Зеленський, коли був у Кривому Розі, наголошував на цій проблемі. Він говорив, що екологія тут у дуже важкому стані знаходиться і потрібно кардинально змінювати відношення до цього питання. У цьому контексті ми хочемо (є така в світі вже практика), щоб при організаціях створювалися такі-от локації, де будь-хто зможе зайти й отримати для себе, на своє питання, відповідь. І все це робиться під егідою нашого студентства і студентського самоврядування.

Це вперше у Кривому Розі ось така локація. Ми взагалі у Кривому Розі є новаторами в різних напрямках, у т.ч. і в цьому. Ми хочемо провести такий експеримент і думаємо, що він буде вдалим. Наш основний задум – це відкритість, доступність, можливість поспілкуватися на різні теми, знайти хороших друзів. Це й інноваційні погляди, і можливість для студентства реалізувати й пізнати себе. У перспективі хочемо зробити окремий вихід на вулицю, щоб була можливість заїхати сюди людям з обмеженими можливостями, які мають інвалідність тощо.

Бажання розвитку в нас дуже велике і ми постійно знаходимось у пошуку таких можливостей.
При керівництві нашого директора Андрія Валерійовича Шайкана все це втілюється у життя.
А життя підтверджує цю істину: треба молодим давати можливість керувати. Хай молоді йдуть
уперед, вони відчувають подих часу!« Повернутися

Інформаційні партнери