Студенти Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНЕУ імені В.Гетьмана» в чистий четвер з ініціативи РСС інституту і «Green power of the university» влаштували свято чистоти

Говорять учасники акції 

Наталя Незельнікова, студентка 2 курсу ПТБД:

«Ми раді, що саме в чистий четвер розпочали ми цю акцію. Ми допомагаємо такій організації, як «Green power of the university» очистити наше місто,  навколишнє середовище і зробити наше місто кращим. Удома ми теж сьогодні розпочнемо готуватися до Великодня і проведемо прибирання своєї оселі».

Богдан Нечепуренко, студент 1 курсу (Право):

«Мені дуже подобається проект чистого четверга не стільки самим фактом, що ми щось тут поприбирали, а тим підйомом духу та настроєм, що мають його учасники».

Наталя Орел, студентка 1 курсу МЕН-17-1:

«Я дуже рада, що сьогодні ми вийшли на цю акцію. Тим не менше, що ранок, але ми зібралися і розпочали цю справу. Один індійський житель почав прибирати пляж і через кілька тижнів до нього приєдналося багато інших людей. Саме з однієї людини розпочинається справа. Інші люди, побачивши нас, теж вийдуть на вулиці і теж захочуть прибрати біля свого будинку навколишню територію. Наше місто – це наше місто. і ми повинні зробити його кращим».

Катерина Павлівна  Дацко, декан юридичного факультету:

«Дуже гарна акція. Приємно, що студенти залучаються до благоустрою нашого міста. Спочатку трішечки важко, бо є скрізь такі тут дуже занехаяні ділянки. Але кожна крапля творить якісь дива. Тому давайте творити дива разом».

 « Повернутися

Інформаційні партнери