Рік 2018-й вже розпочався… Його всі чекали, але, як це завжди буває, чого чекаєш найбільше, минає дуже швидко. І хоч свято й минуло, але попереду ще важливіше свято – Різдво Христове, тож наші співробітники захотіли висловити свої побажання своїм друзям і колегам

Валентин Валентинович Орлов, заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи:

«У новому році нас очікує багато нового, і ми сподіваємося, що оновлення діяльності Криворізького економічного інституту дасть можливість нам більш ефективно реалізовувати свої цілі, наміри в освітній діяльності. Перш за все, ми відкриваємо новий структурний підрозділ – центр студентських комунікацій. Ця новація дійсно корисна  і перспективна в плані забезпечення комунікацій між навчальним закладом і студентами. Зазнають змін і певні функціональні підрозділи, структура обслуговуючого персоналу КЕІ. Крім того, у новому році на нас чекає багато роботи, пов’язаної з акредитацією спеціальностей і – з виходом на нові обрії у науково-педагогічній діяльності – відкриття нових спеціальностей. Тож роботи вистачить усім. Якщо помітили, відновлюється й зовнішній вигляд нашого інституту. Ми намагаємося бути кращими, виглядати краще, тому що наші новації, наш внутрішній зміст мають відповідати зовнішній оболонці».

Наталя Володимирівна Багашова, вчений секретар:

«Всіх колег, співробітників і студентів іще раз вітаю з Новим роком! Нехай буде міцним здоров’я, нестриманими — мрії, нескінченними — успіхи! Бажаю гарного настрою і казкових подарунків!«

Олександр Юлійович Астаф’єв, декан факультету економіки та управління:

«Ось і прийшов новий 2018-й рік.  Всіх хочеться привітати і побажати у новому році тільки успіхів, здоровя,  матеріального і сімейного благополуччя – всіх благ!»

«Бажаємо залишитися нашому КЕІ дружним колективом, підтримувати гарні стосунки й теплу атмосферу в колективі, а також, щоб наші студенти успішно склали сесію, а ми – звіти. І з хорошим настроєм перейти до ЦСК, щоб центр студентських комунікацій запрацював усім на користь! А ще – щоб задуми нашого керівництва збулися, і сміливо нам усім крокувати вперед. Гарного настрою і міцного здоровя!» (Деканат ФЕУ)

Катерина Павлівна Дацко, декан юридичного факультету:

«Усім нашим колегам, нашим шановним студентам хочу побажати натхнення, віри, покращень у новому році,  щоб збувалися усі потаємні бажання і були можливості їх реалізувати. А ще, звичайно ж, щоб поряд із кожним була родина, близькі люди, які підтримують, створюють атмосферу тепла і любові в душі, у серці, що, в свою чергу, створює настрій до свята і настрій до роботи.  Всього найкращого!»

Дмитро Петрович Волков, декан факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій:

«Хай прийдешній рік принесе в оселю кожного тепло і затишок. Бажаємо залишити в минулому році всі образи, непорозуміння, тугу і сльози, а в Новий рік неодмінно взяти з собою любов і повагу рідних і близьких людей».

Аліна Миколаївна Фіалко-Смаль, завідувач канцелярії:

«Новий рік – це завжди початок. Початок чогось нового, початок звершень, починань, змін. Не завжди вони бувають  позитивними, але віра й надія нас підтримують, і ми віримо, що це початок чогось світлого, радісного й гармонійного. Я хочу побажати усім, щоб у душі кожної людини жила віра саме в такий початок. Бажаю всім нових починань, нових звершень і не варто нічого боятися, навіть якщо й будуть помилки. Але це ваші помилки. І як сказав один мудрець, що найбільша помилка в цьому житті – це боятися зробити помилку.  Але ж це буде досвід, і досвід буде лише ваш і для вашого блага! Всім удачі!»« Повернутися

Інформаційні партнери