Перший тиждень навчання. Як розпочинає його наш, Криворізький економічний?!
До уваги читачів – фоторепортаж

Розповідає Катерина Павлівна Голікова, заступник керівника Центру студентських комунікацій:

— Розпочався новий навчальний рік. Все йде у нас за планом. Щодня проводяться заняття. Радує те, що студенти першого курсу з перших днів досить активні, задають цікаві питання. На лекціях дуже легко з такими студентами спілкуватися, бо бачиш зацікавленість в їхніх очах, відчувається зворотній зв’язок: викладач – студент. Вони хочуть навчатися, дізнаватися про нове. Для них це все вперше в стінах вишу. На початку я їм розповіла про всі організаційні моменти: куди звертатися та в які інстанції для того, щоб взяти необхідні довідки і т.ін. Ще тільки перші лекції розпочали читати, та враження від першого курсу дуже позитивне: вони не бояться ставити питання. Їх цікавить усе, що стосується того стану, в якому перебуває наша держава. Питання часто дискусійні: що нам робити і як з цієї ситуації вийти, як нам подолати кризу? Дуже добре, коли в них є такий інтерес.

— Мене звати Едуард Карбінець. Я першокурсник факультету економіки та управління, навчаюсь у групі ПТБД-19. Мені дуже все подобається. Пари проходять дуже цікаво. Перші дні, але вже вони наповнені позитивними емоціями. Навіть вставати зранку мені не важко, як це було, коли навчався у школі. Ставлення викладачів до нас дуже гарне. Вони доносять до нас якісну інформацію, дають те, що потрібно, відповідають на всі питання. Мені подобається колектив інституту. Старшокурсники підказують нам, що і як треба робити. Вони радять нам із перших днів входити у робочий ритм.

— Мене звати Тетяна Супрун. Мені сподобалось, що перший день в інституті ми розпочали з неформального спілкування на турбазі. Це було дуже незвично і цікаво. В інших вузах такого немає. Ми познайомились там всі і подружились. У нас було мало предметів на цьому тижні, тож багато сказати я ще не можу. Добре те, що занять по три пари в день. Викладачі пояснюють дуже добре. Ми вже прослухали вступну лекцію з економіки, історію Української державності та ін. Дуже сподобалось, як читають нам лекції, доступно все пояснюють, викладачі знаходять спільну мову зі студентами. Це, напевне, головне

 

Говорить Оксана Савельєва, інтерв’ю у неї бере майбутній журналіст
Влад Кулєєв (2 курс):

 « Повернутися

Інформаційні партнери