У суботу, 6 квітня, запросили випускників закладів загальної середньої і профільної освіти на День відкритих дверей до Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний університет                         імені Вадима Гетьмана»

Захід був проведений в актовій залі навчального корпусу № 2 за адресою: вул. Медична, 16. Розпочала його, представивши присутнім у залі гостей, завідувач кафедри міжнародної економіки КЕІ ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» Слюсаренко Катерина Володимирівна.

— Як належить обрати саме ту професію, яка забезпечить ваше майбутнє і яка буде цінуватися? – запитала учнівську молодь К.В. Слюсаренко. — Адже в той період, коли ви вступаєте до інституту і після його завершення, можуть відбутися зміни і в нашій економіці, і в нашому житті. Тому ті напрямки, які вивчаються у нашому інституті, вони постійно розвиваються разом із новітніми технологіями, вони актуальні і є найбільш перспективними.

З вітальним словом про переваги навчання в КЕІ ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» виступив перший заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи професор, доктор економічних наук Гушко Сергій Володимирович.

— Хочу довести до вас філософію нашого навчального закладу, — сказав С.В. Гушко. — Це академічна свобода і відповідальність. Ось ці дві складові, це ті можливості, які перед вами формуються: можливість обирати певні набори (вибірково) дисциплін, можливість брати участь у науковій співпраці та у програмах академічних мобільностей та ін.

Привітав присутніх і побажав успіхів у житті, звернувшись через екран до майбутніх абітурієнтів, директор Криворізького економічного інституту КЕІ ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» д.е.н.., професор А.В. Шайкан, який сьогодні перебуває в Німеччині, де опрацьовує майбутні освітні програми.

Про важливість складання ЗНО та його вплив на майбутнє випускника школи розповіла головний спеціаліст з середньої освіти департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради В.Я. Полякова; про особливості вступної кампанії-2019 – відповідальний секретар приймальної комісії А.А. Супрун.

«Не бійся діяти: як будувати свою траєкторію успіху» – такою була тема виступу начальника управління з навчання та розвитку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» К.В. Залозних.

— Якщо ви хочете, щоб ваші діти стали успішними, — звернулась Катерина Валеріївна до батьків учнів, — станьте, в першу чергу, самі успішними, адже діти йдуть за прикладом батьків. А вам, — звернулась до учнів, — бажаю не робити те, що легко і можливо (це без вас роблять тисячі людей), робіть те, що неможливо, і до вас прийде удача. Я сподіваюсь, що ви станете студентами КЕІ, а потім прийдете на роботу до нас.

«Знайти себе в IT» – тема виступу асистента кафедри інформатики і прикладного програмного забезпечення Ю.Г. Рябоконя. Він емоційно й цікаво розповів про ІТ-технології, викликавши багато позитивних емоцій у слухачів.

«Який він, сучасний юрист?» – докладно, наводячи приклади зі свого життя і власні спостереження у сфері юриспруденції, розповів адвокат, доцент кафедри цивільного та трудового права, к.ю.н. В.І. Ямковий.

— Проходження виробничої і переддипломної практики є набуття досвіду і залучення студентів до роботи в юридичній клініці, яка покликана надавати правову допомогу, консультування малозабезпеченим і соціально незахищеним верстам населення, які звертаються за допомогою. Студенти з 3-го курсу, а то й раніше, під керівництвом викладачів-кураторів отримують досвід і можливість практичних знань і навичок. Вони надають кваліфіковану правничу допомогу особам, які звертаються до юридичної клініки, цим самим набуваючи досвіду вже в стінах інституту.

«Soft skills: 5 важливих навичок для майбутньої професії» – про це розповіла завідувач кафедри соціально-гуманітарних наук, доцент, к.п.н. Л.М. Михайленко.

— Навички, здобуті у вузі, знадобляться на майбутнє, — звернулась Лілія Михайлівна до залу. — Вони будуть забезпечувати вашу успішність у подальшій професійній діяльності, успіх у житті. Вони допоможуть вам розкрити себе, максимально проявити себе і свій творчий потенціал. І пам’ятайте: якщо ви дуже чогось хочете, то ви обов’язково цього досягнете. Все у ваших руках.

Про фінансування навчання та стипендії поінформував перший заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи професор, доктор економічних наук Гушко Сергій Володимирович. Зацікавив також присутніх його виступ про академічну мобільність, навчання і стажування наших студентів за кордоном. Наведені приклади переконали, що це можливо і це справді сьогодні актуально і реально.

— Обираючи Криворізький економічний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», крім здобуття основної професії, наш заклад вищої освіти дійсно надасть можливість удосконалити мовні навички. Програма міжнародної економічної мобільності є однією з ознак сучасного вищого навчального закладу, проходячи навчання в університетах-партнерах (університетах будь-якої країни Європейського Союзу). А для цього необхідно знати англійську мову. Географія вузів, де можуть проходити академічну мобільність наші студенти, це: Марокко, Франція, Італія, Португалія, Словаччина, Латвія.

Наш випускник, а нині директор Криворізького відділення ПАТ «Альфа-Банк» Віталій Ларіонов поділився своїми успіхами з майбутніми абітурієнтами і, сподіваємось, нашими майбутніми студентами.

— Я теж закінчив Криворізький економічний, — сказав він. — І ми всі знаємо, що це кращий вищий навчальний заклад нашого міста. Майже весь бізнес Кривого Рогу складається із випускників КЕІ.

Про формулу успіху: як зробити студентські роки незабутніми розповіла голова РСС Катерина Лозівець. На цих питаннях вона зупинилась більш конкретно, розповівши про свій шлях у студентське життя.

— Ось уже три роки, як я навчаюсь у цьому вузі, — сказала Катя, — і жодного разу не пожалкувала, що залишилась у Кривому Розі і вступила до КЕІ. Студенти нашого інституту, крім того, що здобувають вищу освіту, мають змогу реалізувати себе в спорті, художній самодіяльності журналістиці і т.д. Моє побажання усім – щоб у вас була активна життєва позиція, щоб ви знайшли себе у житті і досягли свого успіху.

І, наостанок, для всіх бажаючих ознайомитися зі спеціальностями, які можна здобути в КЕІ, була кава-брейк і неформальне спілкування із представниками кафедр і студентством.

Ось що сказали студенти Криворізького технічного коледжу, увагою яких заволоділа, розповідаючи про біржову діяльність, підприємництво, торгівлю і фондові ринки, доцент кафедри менеджменту і публічного адміністрування В.В. Соловйова.

Марко Дола, студент КТК:

— Я навчаюсь у Криворізькому технічному коледжі. Ми побачили, що Криворізький економічний інститут справді хороший. Варто подумати і визначитись, куди буду вступати… Мене цікавлять спеціальності, яких тут навчають.

Володимир Лобанов, студент КТК:

— Справді, видно, що інститут чудовий. Але я ще не визначився, куди буду вступати після закінчення коледжу. Щоб зробити важливий крок у житті, варто добре подумати.

Не раз звучало сьогодні з вуст виступаючих, що Криворізький економічний інститут позиціонує себе як інститут, де розпочинається успіх. Тож запрошуємо молодь вступати саме до нашого інституту!

 « Повернутися

Інформаційні партнери