15 травня у спортивній залі навчального корпусу № 2 по вул. Медичній, 16 відбувся турнір з мініфутболу. Він був організований радою студентського самоврядування разом із кафедрою фізвиховання. Змагання входили до програми олімпійського тижня країни. 

У ньому взяли участь усі бажаючі грати в цьому турнірі від нашого інституту: студенти різних курсів з різних факультетів. Боротьба розгорілася між командами: «Делікт», «Мініфутбольний клуб КЕІ» і «Шокери». 

Переміг «Мініфутбольний клуб КЕІ», зайнявши перше місце (вони постійні учасники міських змагань). Це Шумаков, Васильченко, Гаєвський, Самчук і Теряков.

На третьому місці – команда «Делікт» (в основному, це студенти першого курсу спеціальності «Право»), на другому – «Шокери» (здебільшого це студенти 4-го курсу спеціальності менеджменту).  

Незважаючи на перемогу наших студентів, на кафедрі фізвиховання зазначили, що переможцям надалі варто звернути увагу на етику спортивних відносин, дисципліну і стосунки між гравцями і суперниками.

                                                      Розповідають учасники змагань

Віка Коцуба, організатор гри:

«РСС та кафедра фізвиховання нашого інституту організували ці спортивні змагання, у яких взяли участь три команди. Це перші відкриті змагання КЕІ з футзалу. Вони пройшли порівняно дуже вдало. Гра сподобалась усім – і учасникам, і вболівальникам. Ми хочемо надалі зробити це традицією»

Капітан команди Дмитро Шумаков, студент 2-го курсу (спеціальність ФБС):

«За моєї ініціативи була організована ця гра. У змаганнях взяли участь не тільки студенти нашого інституту. Ми оцінюємо гру футболістів, їхні якості, дивимось, як вони грають і будемо залучити їх до гри, можливо, вже в наступних змаганнях. Ми, наша команда, граємо вже більш на професійному рівні. Так, це було весело, хоча було кілька таких нюансів не досить приємних, але це спорт, без цього не буває. Всіх переможців, які брали участь у змаганнях, було нагороджено призами, зокрема, за перше місце – великим тортом. Наша інститутська команда перемогла, тому що ми були більш підготовлені, згуртовані і більш досвідчені».« Повернутися

Інформаційні партнери