29-30 травня у спортивній залі КЕІ відбулися змагання з футзалу і баскетболу серед факультетів.

У футболі перше місце зайняла команда ФЕУ (декан О.А. Темченко), яка у фіналі в серії «Пенальті» виграла у команди правознавців.  ФОФІТ – на третьому місці.

Підводить підсумки головний суддя Едуард Олександрович Кайда:

«Сьогодні зі стрітболу перше місце зайняла команда з факультету правознавства. У складі команди грали студенти Діма Киця (третій курс), Діма Бегма (1 курс) і Даша Дзюба (1 курс). Друге місце зайняла команда ФЕУ (капітан команди Оля Клименко), а третє місце – за командою ФОФІТ на чолі з капітаном і кращим гравцем турніру Владом Кучеренком».

Залишилося провести в рамкам спартакіади КЕІ змагання з легкої атлетики. І тоді будуть визначені переможці.

Говорить капітан команди Оля Клименко, студентка 3 курсу спеціальності «Економічна кібернетика»:

«Я займаюсь баскетболом з 5-го класу. Дуже хотіла, щоб в інституті була команда з баскетболу і дуже була засмучена, коли, вступивши до вишу, дізналася, що команди з баскетболу тут немає, тому ходила на тренування до педуніверситету. Але потім, коли я навчалась на другому курсі, Едуард Олександрович Кайда організував жіночу баскетбольну команду. Ми не раз брали участь у змаганнях на першість міста, займали призові місця.  Я дуже задоволена, що у нас є така команда. І ми всі сподіваємось, що тренування знову поновляться, і ми будемо  тренуватися, як і тренувалися раніше».« Повернутися

Інформаційні партнери