Щороку 15 вересня по всім куточкам нашої планети відбувається чи не наймасштабніша акція — Всесвітній день прибирання

Кривий Ріг також долучиться до світової практики, адже наше місто знаходиться у вкрай важкому екологічному стані. Зважаючи на промислове серце рідного міста, на високий рівень викидів шкідливих речовин у повітря та воду, є не менш важлива проблема – сміттєві купи, які спостерігаються на кожному кроці. Така ситуація не тільки у нашому місті, а й у світі. Саме тому більш як 150 країн об’єднуються разом заради однієї спільної мети – очистити планету від сміття.

У Кривому Розі є затоплений гранітний кар’єр на Зарічному, який вважається однією з мальовничих «візитівок» міста. Проте перше, що потрапляє на погляд, – це не просто гори пакетів, залишених відпочиваючими, а цілий смітник, у який він перетворився.

Для того, щоб кар’єр знову став місцем, яке хочеться показати всьому світу, щоб не соромно було сказати туристам: «Гайда зі мною, покажу тобі промислове диво Кривого Рогу» і щоб він знову став «тихою гаванню», нам потрібно його прибрати.

Цієї суботи, 15 вересня з 10.00 год. зберуться десятки небайдужих людей, щоб дати нове життя «залізному серцю Кривбасу».

Запрошую прийти та змінити світ на краще!

Вікторія Коцуба.

Детальніше: https://www.facebook.com/events/720187018319577/« Повернутися

Інформаційні партнери