12 липня 2017 р. розпочався прийом заяв і документів від вступників на навчання для здобуття ступеня магістра, прийом заяв і документів від вступників на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та на основі ОКР «молодший спеціаліст», а також прийом заяв і документів від вступників для здобуття вищої освіти на основі раніше здобутої вищої освіти, а також осіб, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра та виконують у повному обсязі навчальний план, для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю (напрямом підготовки) на другий курс за іншою формою навчання.

І вже рівно о дев’ятій годині ранку до відбіркової комісії прийшло багато вступників, наших майбутніх студентів.

Як завжди, комісія у повному складі вже знаходилася на своїх робочих місцях, — сказав відповідальний за прийом документів на освітній ступінь «бакалавр» Анатолій Супрун. — Тут вступникам надаються всі необхідні консультації та послуги.

Говорить абітурієнтка Оля Какуша:

Я в цьому році закінчила Криворізький коледж економіки та управління, навчалась добре. Практику після коледжу проходила на «АрселорМіттал Кривий Ріг», де мені порадили вступати до Криворізького економічного інституту. Довго я й не думала – відразу вирішила вступати саме сюди. Та і мої вчителі теж радили мені цей вуз. Спеціальність обрала «Фінанси, банківська справа і страхування». Із спеціальністю визначилась сама, бо відчуваю – це моє!

 

До неї приєднується Ліза Дьяченко:

Я теж навчалась у цьому коледжі. І теж з хорошими оцінками його закінчила. Однозначно визначилась і з ВНЗ – тільки Криворізький економічний! Правда, ще думаю, яку спеціальність мені обрати: «Публічне управління та адміністрування» чи «Менеджмент». Однозначному вирішенню, в який вуз вступати, допомогли мені гарні відгуки про цей вищий навчальний заклад.

 

 

Здає документи до нашого інституту і солдат Олександра Петруш:

Зрозуміло, що обрала я собі майбутню спеціальність – «Право». Я служу в 17-й танковій бригаді, в частині, розташованій на Макулані. Другий рік, як перебуваю в АТО – пішла разом із чоловіком Андрієм боронити схід нашої держави, потрапивши туди зі львівської учебки, де проходила там військову підготовку. Зараз ми знаходимось на другій лінії оборони. У Кривому Розі я другий місяць. У нас тут проходять військові заняття на стрільбищах, а у жовтні знову від’їжджаю в частину. Хоч сама я родом із Жовтих Вод, все ж Кривий Ріг став мені рідним, бо живу тут вже 11-ть років.
Як потрапила в АТО? – запитують мене.
Свідомо. Чоловік пішов, і я за ним: душа покликала. Сама пішла до військкомату, бо маю необхідні і для мирного часу, і під час таких подій, що відбуваються у нашій країні, спеціальності: я кухар-кондитер, до того ж і з технікою розуміюсь – працювала кранівницею.
Чи скоро закінчиться війна?
Хочеться вірити і будемо все робити, щоб вона закінчилась скоріше. Але до цього ще треба докласти багато зусиль.« Повернутися

Інформаційні партнери