«Ну, що? Щорічний Всеукраїнський форум «UAS MeetUp» відкрито!

Все чудово! Як зажди. А зустріти таких знайомих, як Олег Шаров, завжди приємно. Задала питання, почула відповідь. А, взагалі, такі форуми дуже важливі та корисні. Вже я тут виступаю спікером…»

«На минулому тижні була запрошена та розповідала шкільній молоді про дещо важливе. Про те, як просто необхідно розуміти себе та робити те, що подобається. Як віднайти «свою течію» та марно не битись головою об стіну. Про студентську активність і молодіжну роботу. Про те, як можна впливати на важливі рішення вже сьогодні. Як виїзд вступати в ЗВО поза межами міста не вирішує питання самореалізації, а лише додає певних незручностей. Про те, як можна реалізуватись уже сьогодні. Трішки розповіла про свій досвід та про себе…

А шкільна молодь… Вона активна, вона не схожа на випускників моїх років. Вона енергійна, жвава та амбіційна! Вона неймовірна! Розуміюча, відповідальна та свідома. Дякую Катерині Рудик за запрошення!»

Ось такі коротенькі повідомлення читаємо на ФЕЙСБУК від нашої активістки Аліни Кузьмич. Вже по приїзду додому, в рідний інститут, вона з радістю поділилась своїми думками:

— На цих вихідних, 3-5 травня, у Житомирі проходив Всеукраїнський щорічний студентський форум «UAS MeetUp». Я була запрошена туди спікером. Розповідала про наш досвід роботи ради студентського самоврядування Криворізького економічного інституту. Саме про те, як все у нас починалося, як було важко спочатку, як ми розпочинали все з нуля. Цим спічем трішки надихнула студентів з усієї України. Всім було дуже цікаво слухати. Багато студентських рад стикнулися з тим, що вони починають усе з нуля і не знають, за що хапатися, з чого починати. Я їм розповіла про свій досвід: головне – розмовляти, йти на контакт із відкритою душею, з посмішкою, не йти всупереч комусь, а вміти домовлятися – і все буде добре.

 

Також були долучені до форуму як учасники наші студенти – їх було вісім чоловік. І це було класно тим, що навіть якщо я вже й не голова РСС КЕІ, але повсюди їх возила (до Львова, до Тернополя та інших міст) на форум, де ми познайомилися зі студентами з усієї України (їх було 250 студентів). Там були і гості із Міністерства освіти і науки України, були також запрошені люди з різних організацій, які займаються питанням академічної доброчесності і підтримки саме студентських проектів. Було дуже цікаво. Це великий досвід. Наші студенти надихнулися новими проектами, з’явилася мотивація на нові справи. Тим паче, попереду літо – буде багато часу для реалізації нового на майбутній навчальний рік.

 « Повернутися

Інформаційні партнери