Цими днями отримали сертифікати учні криворізьких середніх шкіл, що навчалися на курсах у КЕІ. Викладачі – професор Ігор Володимирович Шелевицький і викладач Сергій Леонідович Нєвєров – навчали учнівську молодь основам ІТ-технологій

Про результат цієї співпраці розповідає Ігор Володимирович Шелевицький:

— У нас на кафедрі є курси з вивчення мови програмування Python трьох рівнів. Ми презентували «АрселорМіттал Кривий Ріг» по десять подарункових сертифікатів для занять на тижневих курсах з вивчення мови Python та програмування Arduino. Це був тижневий курс. Школярі, навчаючись у нас, познайомилися з основами програмування – це мікроконтролери, мікропроцесори, які використовуються в робототехніці.

Arduino – це мікроконтролери, які застосовують у робототехніці, технології розумного будинку, інтернету речей.
Python – топова мова у WEB-програмуванні, наукових розрахунках, машинному навчанню.

 

 

Учні залишилися задоволеними, бо були зацікавлені в результатах свого навчання. Можливо, з часом вони вийдуть на більш високий курс навчання. І це їм, звичайно ж, допоможе у подальшому навчанні.

Сертифікати отримали активні школярі старших класів, що брали участь у програмах розвитку для школярів у «АрселорМіттал». Протягом тижня учні вчилися основам програмування на мові Python та програмуванню Arduino. Ці курси є частиною нашої програми GoToIT із мотиваційним тригодинним курсом для шкіл і трирівневих курсів із програмування на мові Python та Arduino.

Детальна інформація про курси тут: gotoit.krpd.edu.ua

На знімках: учні, що отримали подарункові сертифікати на стартовий курс основ програмування на Python, успішно його завершили!

Запрошуємо всіх бажаючих до нас на навчання!

 « Повернутися

Інформаційні партнери