Заняття зі вступу в спеціальність провела асистент кафедри міжнародної економіки, к. іст.н., заступник декана юридичного факультету доцент Наталя Шелудякова

На заняття були запрошені відомі криворізькі журналісти: заслужений журналіст України, голова Криворізької міської організації НСЖУ Людмила Тіміргалєєва і телеоператор Степан Калинюк. Розмова відбувалася у форматі спілкування: молодшим колегам по професії, майбутнім журналістам, студентам-першокурсникам КЕІ, про свій шлях у журналістику розповіли старші товариші.

Зі вступним словом виступив і привітав студентів з початком навчального року заступник директора з навчально-виховної роботи доцент Валентин Орлов. Розповіла про навчання у нашому виші, про плани на майбутнє завідувач кафедри міжнародної економіки доцент Катерина Слюсаренко.

Першокурсникам було роздано анкети «Ти – майбутній спеціаліст із міжнародної інформації». Серед запропонованих питань найбільш цікавими виявились: чому обрав саме цю спеціальність? який вид журналістської діяльності тобі найближчий? чого б ти хотів навчитися в інституті? розкажи про свій улюблений блог/паблік у соцмережах або месенджерах, чи є медійні персони, які тебе надихають? чи погоджуєшся ти з тим, що ЗМІ повинні бути «четвертою владою» в державі?

Цікавими і змістовними були відповіді Євгенія Величка, Владислава Кулєєва, Антона Алексанкіна, Мирослави Гращенкової, Дарини Попової, Ліни Петрової та ін.

Зокрема, Антон Алексанкін сказав:

— Два заняття, які сьогодні розпочали наш навчальний рік, мені дуже сподобались. Перше – історія українського суспільства, яке провела професор Валентина Шайкан, друге – це введення у спеціальність. Дуже цікаво. Краще, аніж у школі. Лекції дуже цікаві. Я хочу в майбутньому бути міжнародним журналістом. І це перший крок до моєї професії.

На всі питання анкети студенти дали змістовну відповідь.

Наприклад, Ліна Петрова написала, що її найкращий пост – це про кіновсесвіт MARVEL і її рецензія на нього; Юлія Бокій на питання про «четверту владу» відповіла: «…тому що тільки журналісти можуть показати та розказати правду суспільству»; Максим Марковський на питання «чому обрав свою спеціальність», відповів: «Хочу навчитися аналітично мислити та розуміти, як саме ЗМІ впливають на населення нашої країни». На питання «Чи є персони, які тебе надихають?» Мирослава Гращенкова відповіла: «Мене надихають деякі блогери, тому що вони дають важливі життєві поради та вражають своєю працелюбністю».

Наші гості, запрошені на перше заняття, знані журналісти, побажали студентській молоді реалізуватися у цій досить цікавій професії.

— Успіху на вашому життєвому шляху! – було головним побажанням усім!« Повернутися

Інформаційні партнери