Зимова екзаменаційна сесія позаду, короткий відпочинок теж і — розпочався новий семестр для студентів. З яким настроєм, з якими результатами вони підійшли до цього моменту, ми дізналися із розмови зі студентами і викладачами факультету економіки та управління. Ось що вони розповіли:

Декан факультету економіки та управління Руслан Романович Дутчак:

— Зимова екзаменаційна сесія в Криворізькому економічному інституті традиційно відбулась у формі процесу підведення підсумків навчальної роботи студентів за минулий семестр. Для студентів ця пора є важливою і напруженою, оскільки кожний студент складає п’ять екзаменів, від результатів яких буде залежати їх загальна успішність, право на стипендію та інші досягнення. Відповідно, наші студенти належно та впевнено готуються до складання екзаменаційної сесії. Проте, кожний отримає рівно стільки балів, наскільки він зумів освоїти потрібний обсяг знань за весь семестр. Тому, бажаю всім студентам КЕІ гарного настрою і завжди високих результатів!

Ганна Іллівна Матукова, завідувач кафедри менеджменту і публічного адміністрування, професор, д.пед.н.:

— Хочу відзначити студентів своєї спеціальності: третій і четвертий курс, які активно беруть участь у громадському житті інституту, а також і в науковій діяльності. Вони навчаються дуже добре і розвивають себе всебічно. Це такі студенти, як Ярослав Чернов, Віталіна Слюсаренко, які взяли участь у конкурсі бізнес-проектів, Валерія Азьома – переможець Всеукраїнського конкурсу бізнес-проектів. Вона дуже добре себе зарекомендувала і на відмінно склала кілька сесій підряд. Хочу відзначити студентів 4-го курсу, які активно беруть участь у науковому житті інституту. Вони пишуть наукові роботи на конкурси, зокрема, на конкурс у Черкаський університет банківської справи – Валерій Гнибіденко, Владислав Чайка, Валерія Гугніна, Лейла Алієва, та ін. Хочу ще сказати про студентів спеціальності ПУА, за їх активну роботу в плані розвитку спеціальності, за хороше навчання та відмінне складання сесії. Це третьокурсники Катерина Лозівець, Владислав Куртеков, четвертокурсниця Вікторія Коцуба – активісти, вони – основа основ нашого студентства. І якщо говорять, що щось можна встигати, а щось не встигати, то я скажу відверто: головне – це правильно сформувати свій тайм-менеджмент і встигати можна скрізь, було б бажання і настрій. Тож наш девіз: «Завтра ти повинен бути однозначно кращим, аніж сьогодні».

Думки студентів

Інна Колесник, староста групи ЕП-15-2 (4 курс):

— 2019 рік для студентів нашого інституту почався з зимової сесії – хвилююча подія для кожного студента, і неважливо, чи ти на 1-му курсі навчаєшся, чи, як я, на 4-му. Все одно хвилюєшся, як вперше. Складання іспитів проходить у тестовій формі – це досить нелегке завдання, як на перший погляд, адже потрібно охопити великий масив інформації для максимальної підготовки з предмету. Результатом моєї підготовки стали відмінні оцінки з іспитів. Наступний етап для мене – це виробнича практика на підприємстві, яка допоможе застосувати всі теоретичні знання, здобуті в інституті, на практиці. За це дуже вдячна нашому КЕІ за надане місце для практики.

Я, Азьома Валерія, навчаюсь на третьому курсі за спеціальністю менеджмент (група МН-16-1). Навчаюсь на бюджетній формі навчання. Паралельно навчаюсь на другому курсі за спеціальністю «Облік та оподаткування». Вже закінчився минулий семестр. Для мене він став успішним. Було трохи важко, адже доводилось поєднувати навчання і наукову діяльність. Мною було написано тези у співавторстві та опубліковано у збірнику студентських тез. Паралельно відбувалась робота над бізнес-проектом для участі у Всеукраїнському студентському конкурсі бізнес-проектів, що проходив у Києві в КНТЕУ. В результаті я отримала диплом третього ступеня. Зараз я працюю над науковою роботою на тему фінансової безпеки. Сесія для мене з першого року навчання проходить не важко, адже я постійно готуюсь до екзаменів. Але спершу виникали певні труднощі у навчанні та було важко на першій сесії, тому що були переживання, я не знала, як саме проходить екзамен. Сподіваюсь, що й наступний семестр стане для мене таким же успішним, як і минулий, чого бажаю й іншим студентам.

Жанна Брегер (ЕК-18-1м):

— Так, як я навчаюсь на магістратурі, складати іспити у тестовій формі для нас уже звична справа. Я і мої друзі з групи цієї сесії складали три екзамени. Але на комп’ютерах ми складали вперше. Як усе і скрізь, тут є свої переваги і недоліки – свої плюси і мінуси. Наприклад, відсутність можливості повернутися до питання пізніше, гарно подумавши, щоб виправити відповідь. Це, звичайно, мінус. Іноді недостатньо однозначні відповіді й нелогічно сформовані питання – це теж мінус. Але простота здачі, знання результату іспиту відразу ж, без втомливих годин очікування – це плюс. Крім усього іншого, при хорошій підготовці до іспиту на складання тестів потрібно небагато часу. У мене на це пішло до 15 хвилин – і я все склала на «відмінно»! Взагалі, «пілотною» версією такої системи я задоволена.

І, як завжди, зі студентським гумором розповідають про зимову сесію і початок нового навчального семестру активісти ради студентського самоврядування:

— Бай — бай, сесія! Ну, привіт, пари!

Ось і розпочався другий семестр навчального року. Ми вітаємо студентів, викладачів і співробітників з його початком!

Зазвичай, перший семестр більш важкий. Можливо, це пов’язано з тим, що зима приходить: погода псується, дні стають короткими. А, можливо, справа в тому, що студенти намагаються налаштуватись на роботу і навчання після канікул…

У другому семестрі, звичайно, теж не все гладко: починається весна, а там – і літо: спокус стає більше, а бажання сидіти в аудиторіях – все менше. Але як би там не було, він проходить якось оптимістичніше: навесні у нас «Студентська весна», практика, неформальні лекції, безліч цікавих заходів і різноманітних локацій. І купа святкових (і вихідних) днів!

Тож бажаємо, щоб у новому півріччі наше студентське життя вирувало, навчання було відмінним,               а студенти з викладачами підкорювали все нові й нові наукові вершини!« Повернутися

Інформаційні партнери