Студенти Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», а саме творчий колектив, тобто студенти, які беруть активну участь у «Студентських веснах», «Осінньому балу», їздили до Тернівської гімназії (16 чоловік), щоб показати свої таланти.

Звичайно, перед цим була домовленість із керівництвом гімназії, тож на зустріч зібралося близько 150 старшокласників – учнів 9, 10, 11 класів.

Це був справжній концерт студентської творчості. Для гімназистів було показано творчі номери, а в проміжках між виступами програму вела Аліна Кузьмич. Вона розповідала про Криворізький економічний, про спеціальності, які можна здобути, навчаючись в КЕІ. Учням роздали буклети, календарики з символікою інституту. Для більшої наочності було привезено два банери.

— Ми показали наш інститут з боку творчої діяльності, — говорить Аліна Кузьмич, — розповіли про наше творче життя. Було видно, що їх це дуже зацікавило. Ми хотіли, щоб гімназисти відчули дух «нархозу». Я думаю нам це вдалося.

Після закінчення заходу, учні підходили до студентів, цікавились, запитували про навчання в КЕІ, особливо про шкільне самоврядування і відпочинок. І хоч далеко знаходиться Тернівська гімназія від нашого інституту, все ж це не стане перешкодою для обрання вищого навчального закладу після закінчення гімназії, адже в КЕІ є гуртожитки, до речі, один із найкращих у місті, в яких можна буде проживати під час навчання в інституті.

Наступної середи команда наших активістів і талановитої молоді їде в гості з такою ж місією
до учнів 86-ї школи.« Повернутися

Інформаційні партнери