5 червня в Києві, за підтримки компанії ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ», у рамках нового проекту «Центри Експертизи», відбулася зустріч «Відкритий майданчик: гірничо-металургійна галузь»

Організатором зустрічі виступила експертна організація Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у партнерстві з КЕІ ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» у м. Кривий Ріг.

Інститут став другим закладом вищої освіти, що приєднався до проекту «Центри експертизи», обравши гірничо-металургійну галузь. Команду майбутнього Центру очолює директор інституту Шайкан Андрій Валерійович.

Основною метою зустрічі було ознайомлення стейкхолдерів гірничо-металургійної галузі із проектом; обговорення ключових проблем, потреб і очікувань від майбутньої співпраці з боку бізнесу та навчальних закладів; формування «дорожньої карти» основних активностей Центру експертизи у гірничо-металургійній галузі.

Під час зустрічі відбулися:

– презентація концепції Центрів експертизи від Центру «Розвиток КСВ»;
– презентація Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», як майбутнього Центру експертизи;
– робота в групах у форматі «World Cafe» та презентації напрацювань учасників.

До зустрічі долучилися представники бізнесу, університетів, громадських організацій та експерти галузі: ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Федерація Металургів України, КЕІ ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», Донецький Національний Технічний Університет, Запорізький Національний Університет.

Довідка: Центр експертизи у гірничо-металургійній галузі – це об’єднання університетів (інших навчальних закладів), компаній та експертів навколо галузі з метою використання науково-дослідного та ресурсного потенціалу університетів.

Основним завданням цієї програми є:

— створення майданчика для нетворкінгу між студентами, викладачами та компаніями;
— розвиток гірничо-металургійної галузі;
— обмін досвідом, налагодження співпраці та ділових контактів;
— отримання нових можливостей для розвитку та працевлаштування студентів.

Програма «Центри Експертизи», ініційована експертною організацією Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», працюватиме для досягнення цілей сталого розвитку:

Ціль 4. Якісна освіта: «Забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх».

Ціль 8. Гідна праця та економічне зростання: «Сприяння безперервному, всеохопному і сталому економічному зростанню, повній і продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх».

Ціль 12. Відповідальне споживання та виробництво: «Забезпечення переходу до раціональних моделей споживання і виробництва».

Ціль 13. Пом’якшення наслідків зміни клімату: «Вжиття невідкладних заходів щодо боротьби зі зміною клімату та її наслідками».

Команда Криворізького економічного інституту запрошує навчальні заклади та компанії Придніпровського регіону стати членом Центру експертизи!

Членство у такій спільноті допоможе спільно вирішувати нагальні проблеми закладів освіти та бізнесу щодо підготовки сучасних кваліфікованих фахівців, проводити спільні дослідження та розробки з актуальних питань галузі, студентам отримати практичний досвід та зв’язок з роботодавцем.

Катерина Слюсаренко,
помічник директора з організаційних питань і зв’язків із громадськістю.« Повернутися

Інформаційні партнери