З такою закличною назвою розпочалася і проходила протягом кількох годин зустріч молодих підприємців м. Кривого Рогу в навчальному корпусі № 2 Криворізького економічного інституту. 15 червня відбувся цей цікавий і корисний захід, на який зібралися гості не лише з нашого міста, а й з інших міст України.

Креативна афіша закликала взяти участь і дізнатися більше про бізнес та можливість досягнення у цій сфері успіху.

Відповідь проста, яку відразу зазначали в афіші: співпраця і безперервний розвиток. Аби постійно розширювати базу споживачів і встигати за їх потребами у суворих реаліях конкуренції, вже замало просто виробляти продукт чи послугу. Знання з ведення бізнесу швидко оновлюються, відкриваючи нові можливості. Освіта і розвиток — постійні супутники амбітних підприємців.

Як зазначалося, треба бути кмітливішим, підкованим у питаннях з організації та ведення бізнесу; чутливим до побажань клієнтів; пропонувати їм дійсно якісний продукт, не банкротуючи на собівартості; уникати всіх можливих промахів на всіх етапах існування продукту – від створення до придбання покупцем. І завдяки цьому досягати не просто «уподобань», а щирої любові клієнтів до твого продукту.

Як цього досягнути вже на початку ведення бізнесу, можна було дізнатися на цьому зібранні. Для цього розглядалися важливі питання, які висвітлювалися на екрані. Це 5 елементів, 5 складових: технології – менеджмент – маркетинг – фінанси – право. З кожної теми виступали учасники і велися диспути, де кожен ділився із присутніми своїми думками.

Організатор – Артем Карявка.« Повернутися

Інформаційні партнери