Члени Green Power of the University — Екологічний простір, зробили фотозону зі вторсировини

Це означає, що вона створена із вже непотрібних речей, які є майже у кожному домі — від старих книжок, колекції «валентинок», банки і до старої парасолі, яку шкода викинути, книг.

До речі, тут є ще одна потаємна можливість:
ці книги можна брати за принципом буккросингу (просто обмінюючи на іншу).

Але це ще не все: фотографуйся до кінця лютого у нашій фотозоні, викладай фото з хештегами #Green_power #еко_КЕІ #КЕІ_КНЕУ та відзначай нас у сторі — твоє фото гарантовано потрапить на обкладинку нової рубрики!

Ваші #РСС_КЕІ та #Green_power

Сидіти годинами в телефоні, може, й класно, але що може бути краще порції свіжих фактів на особливо гарячу тему? Відповідь очевидна!

1. Щороку 260 мільйонів тонн пластмасових виробів закінчує свій вік у Світовому океані. Все це пластикове сміття виноситься в океани ріками, струмками і морськими хвилями з суші. Забруднення води є причиною загибелі на Землі 14 000 чоловік в день!

2. Більшість людей проводять величезну кількість свого часу в закритих приміщеннях, навіть не здогадуючись, що всередині приміщення повітря більш ніж в 25 разів брудніше від повітря ззовні. Тому корисно виробити звичку провітрювати кімнату коли кудись ідеш.

3. На спілкування телефоном та в Інтернеті щорічно витрачається 33 мільярдів кВт./год. електроенергії, що супроводжується викидом в атмосферу близько 17 мільйонів тонн вуглекислого газу (як три мільйони автомобілів). Такої кількості витрачається електроенергії достатньо для електропостачання 2,4 мільйона будинків. Не лінуйтеся і сходіть до рідних і друзів та проведіть приємний вечір у гарній компанії – і їм приємно, і для здоров’я корисно, та й про планету подбаєте.

4. 5 тонн косметичних засобів (креми від засмаги, для шкіри, помада, тіні) щорічно виявляється у Світовому океані. Жіночий організм вбирає 2,5 кг косметики на рік. Жарти про тонни макіяжу на обличчях дівчат вже не здається таким смішним.

5. Щорічно в світі на смітник викидається близько 125 мільйонів працездатних телефонів, які просто набридли своїм господарям.

6. 2400 літрів води йде на виробництво одного єдиного гамбургера. Основними статтями витрат води при приготуванні гамбургера є вирощування пшениці і поголів’я великої рогатої худоби.

7. Близько мільйона морських птахів гине від впливу пластикових відходів щороку. Більше 100 тисяч морських ссавців і незліченна кількість риби буває вбито бездумним забрудненням навколишнього середовища.

8. Україна належить до малолісистих країн – ліс покриває лише шосту частину її території. Але при цьому експорт деревини з України в 2,5 рази перевищує імпорт. Споживче ведення лісового господарства призводить до того, що ліси не відновлюються.
поміркуйте про це.

Рада студентського самоврядування КЕІ.« Повернутися

Інформаційні партнери