У галузі обліку і оподаткування є що запропонувати

Незалежно від того, чи плануєте Ви свою кар’єру в обліку або вивчаєте інші кар’єрні шляхи, відкриті для вас як для молоді, облік та оподаткування в стінах КЕІ – це професія, яка не залишить Вас байдужим.

Успіх керівника залежить від безлічі факторів. Одним із них є знання обліку і податків, що дає переваги керівнику відразу в декількох напрямах: складання бізнес-планів і контроль їх виконання; управління бізнес-процесами; контроль за збереженням майна; побудова раціональної політики ціноутворення; визначення і залучення найбільш оптимальних джерел фінансування та ін.

Дійсно, багато керівників не знають відповідей на ці питання. Але навчання в КЕІ надасть Вам можливість вільно оперувати термінами надходжень грошових коштів, бачити з яких витрат формується вартість улюбленого гаджету, та від чого залежить розмір заробітної плати. Більш того, отримаєте інформацію:
Чи варто продовжувати ту чи іншу діяльність
Чи вкладати кошти у той чи інший проект
Чи продавати ту чи іншу продукцію

На лекціях викладачі КЕІ надають інформацію про важливі аспекти обліку, аудиту та податків, які необхідно засвоїти і знати, щоб працювати бухгалтером (від приватного підприємства до корпорації). Щодо практичних занять, то для них розробляється певний комплекс вправ і дій, які потрібні для засвоєння навичок і вмінь, отриманих у процесі лекцій. Робота у спеціалізованій програмі «1С: Бухгалтерія» є одним із важливих напрямків отримання професійних знань у КЕІ, оскільки ми приділяємо значний час для повного занурення студентами в цю інформаційну систему.

Сказане, звісно, не означає, що ефективним керівником може бути тільки кваліфікований бухгалтер. Але якщо Ви хочете досягти успіху, то повинні отримати відповідні практичні навички в Криворізькому економічному інституті ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

                                                                           Колектив кафедри обліку і оподаткування« Повернутися

Інформаційні партнери