Після завершення екзаменаційної сесії, студенти-першокурсники проходять практику, виконуючи різні необхідні роботи в інституті. Про своїх підопічних розповідає комендант навчального корпусу № 2 Валентина Іванівна Вілкун:

— Щороку студенти нашого вузу проходять трудову практику на базі Криворізького економічного інституту. Зараз вони зайняті в навчальному корпусі № 2. Студенти виконують різні доручення, що пов’язані з господарчими роботами, допомагають працівникам Центру студентських комунікацій у написанні карток для студентів, і, взагалі, покращують загальний вигляд нашого інституті. Крім того, вони допомагають працівникам бібліотеки (з навчальним фондом) тощо, тобто зайняті необхідною і потрібною роботою.

Говорять дівчатка: студентка групи МЕВ-18-1 Софія Тищенко (справа) і студентка групи МН-18-1 Карина Бояковська (зліва):

— Ми працюємо вже майже останні дні – вже завершуємо практику. Сьогодні знаходимось у Центрі студентських комунікацій, допомагаємо розбиратися з документами наших студентів: заповнюємо студентські залікові книжки та ін. Обсяг роботи достатній. Кожен день маємо різні завдання. Ми виконуємо поточну роботу, яка потрібна тут, в ЦСК, у деканатах, канцелярії, інституті.

Руслана Абдулаєва, студентка групи ПТБД-18-1:

— Я щойно повернулася із нічної зміни (я працюю), але прийшла відпрацьовувати практику і допомагаю працівникам ЦСК.

 

 

— Дуже добре, що студенти виконують таку практику, адже вони вчаться допомагати викладачам, деканам і заступникам деканів факультетів, виконуючи їхні доручення, — додає В.І. Вілкун.« Повернутися

Інформаційні партнери