11 травня була прочитана лекція нашим колишнім випускником. Нині С.І. Ходакевич – к.е.н., доцент, заступник директора Інституту фінансово-банківської аналітики». Він прочитав для студентів лекцію на тему: «Сучасний банкінг. Фінтех. Інвестування особистого капіталу».

Епіграфом виступу стали слова відомого Білла Гейтса: «Нам усім потрібен банкінг, а не банки».

Розповідає Сергій Іванович Ходакевич:

«Я представник Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Сам закінчував у 1997 році Криворізький економічний інститут. Це моя альма-матер. Інститут дав мені поштовх у життя. Цікаво мені було приїхати до Кривого Рогу й поділитися своїми знаннями. Запросив мене директор інституту д.е.н., професор Андрій Валерійович Шайкан, на яку я з радістю погодився. Велика подяка всім слухачам. Мені було дуже приємно, що зібралося багато студентів і викладачів, і всі з великою увагою прослухали мою лекцію. Мені також було цікаво поділитися тим, що я сам здобув у цих стінах. Це для мене велика подія, коли можна поділитися своїми знаннями з аудиторією, щось цікаве передати студентам зі свого багажу знань і побажати, щоб не було розриву поколінь, і не пропадали здобуті знання, які має старше покоління».

Світ дуже швидко змінюється, тож треба постійно вчитися і навіть випереджати час. Знання і навички потрібно постійно оновлювати, треба вчитися протягом усього життя. Виграє те суспільство, де відбувається постійний розвиток і дорога відкрита всьому новому.

Лекція викликала у студентів 1-4 курсів велику зацікавленість, її прослухали з великою увагою, про що говорили й самі студенти, і викладачі.

Ольга Анатоліївна Ніколайчук, заступник декана факультету економіки та управління:

«В сучасних умовах економіки знань відбувається  переформатування всіх економічних відносин, в тому числі традиційної банківської системи. Звичайно, нам як економістам така тематика є цікавою. Як  банки заробляють гроші сьогодні, що таке криптовалюти, яку стратегію вкладання коштів потрібно обрати приватним інвесторам – ось те коло питань, які підіймалися під час проведеної лекції. Хочу ще додати, що такі лекції від практиків є дуже корисними для наших студентів, адже вони супроводжуються яскравими прикладами з життя. Вони дають змогу набагато легше сприймати нову інформацію та краще запам’ятовуються. Окрім того, це величезний заряд мотивації!»

Любов Заворітня, студентка 1-го курсу факультету фінансів і банківської справи:

«Лекція мені дуже сподобалась. Я її з великим задоволенням прослухала. І хоч я навчаюсь лише на першому курсі, мені багато було зрозуміло. Я почула багато чого нового. Мені цікаво було почути цю людину, яка навчалась теж у свій час у Криворізькому економічному. Було дуже цікаво дізнатися і про валюту, і про побудову бізнесу, про постійне оновлення знань».

Тетяна Юріївна Бондаренко, к.е.н., доцент:

«Зустріч дуже актульна. Лектор іще раз підкреслив ті істини, про які сама наголошую студентам на кожному занятті: «Треба вчитися все життя». Саме молодь є конкурентною силою на сучасному ринку праці, бо вони мобільні і більш швидкі до перебудови. А дефіцит у випускниках економічних спеціальностей є і великий (щоб не казали про «засилля» економістів). Тому треба вчити мови, пристосовуватися до стресових ситуацій і бути комунікабельними»..« Повернутися

Інформаційні партнери