Ви маєте унікальну можливість вступити на 2-й курс за іншою спеціальністю та іншою формою навчання, взявши участь у вступній кампанії 2017 року!

Одночасне здобуття другої освіти забезпечить підвищення Вашої конкурентоспроможності на ринку праці!

Згідно з Правилами прийому на навчання до Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» в 2017 р. студенти, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра у Криворізькому економічному інституті, можуть вступати на 2-й курс для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю та іншою формою навчання за кошти фізичних та юридичних осіб за результатами сертифіката ЗНО, за яким студента зараховували на перший курс.

Найголовнішою перевагою паралельної освіти є те, що навчання за двома спеціальностями відбувається одночасно. Це дозволяє значно заощадити час та кошти і якнайшвидше приступити до побудови майбутньої перспективної кар’єри.

Криворізький економічний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» пропонує тим, хто вже закінчив перший, другий або третій курс нашого інституту, паралельно отримувати другу вищу освіту за спеціальностями:

Економіка
Облік і оподаткування
Фінанси банківська справа і страхування
Менеджмент
Маркетинг
Підприємництво, торгівля і біржова діяльність
Право
Інженерія програмного забезпечення
Комп’ютерні науки
Публічне управління та адміністрування
Міжнародні економічні відносини

Переваги паралельної освіти:

економія часу – дві освіти за 4 роки навчання;
заощадження коштів – вартість паралельного навчання значно нижче, ніж при отриманні другої вищої освіти;
отримання подвійного багажу знань: інформація, отримана на одному факультеті, допоможе й на іншому.

Наприклад, Ви навчаєтесь на спеціальності «Економіка» на 2-му курсі денної форми навчання. Без екзаменів (достатньо подати заяву до приймальної комісії та академічну довідку з деканату) ви вступаєте на спеціальність «Менеджмент» одразу на 2-й курс заочної форми навчання. Через три роки, завершуючи бакалаврський курс, отримаєте два диплома бакалавра, з якими:
а) можете працевлаштовуватись за будь-яким дипломом;
б) можете продовжити навчання в магістратурі за спеціальністю «Економіка» або «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», або «Менеджмент», або «Публічне управління та адміністрування» (та брати участь у конкурсі на бюджетні місця).

Такі технології сьогодні можуть застосовуватись на будь-якій спеціальності.


Ти ще не вирішив, чи потрібна тобі друга освіта? Тоді дослухайся до аргументів тих студентів,                                                                       хто вже скористався цією можливістю:

Владислав Чайка, студент 3 курсу спеціальності «Менеджмент»:

«Минулого року, коли дізнався про можливість паралельного отримання освіти за другою спеціальністю в інституті, я та мої друзі скористалися цією можливістю. Зараз я навчаюся на 3-му курсі за двома спеціальностями: «Менеджмент» на денній формі та «Право» – на заочній. Встигаю складати сесію вчасно і через два роки отримаю два диплома бакалавра».

 

Катерина Лозівець, студентка 2 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування»:

«Цього року я вирішила також отримати другу спеціальність «Право» за технологією паралельного навчання. До того ж, отримуючи стипендію, маю можливість оплачувати своє навчання самостійно, адже розмір оплати за місяць мені цілком доступний».

Див. таблицю

Знай, що сьогодні ти працюєш на додатковий диплом, а завтра він працює    на тебе!

Думай, роби вибір, розширюй свою професійну мобільність.  Не втрачай час. Не втрачай шанс! Навчайся, поки є можливість.

Звертайся до приймальної комісії просто зараз! Прийом документів триває до 15 вересня.« Повернутися

Інформаційні партнери