У самому розпалі вступна кампанія 2019 року для тих бакалаврів,
хто прагне вступити на бюджет.  І вона вже завершується,
адже 1 серпня – останній день вибору місця навчання для такої категорії абітурієнтів

Для тих, хто вступає на контрактній основі, ще є можливість обрати спеціальність і, сподіваюсь, це буде свідомий вибір – вибір власних очікувань, власних перспектив. Я думаю, для багатьох студентів Криворізький економічний інститут стане рідною Альма-матер, яка не тільки надасть диплом, але й виведе в доросле професійне життя. Це сходинка до успіху на життєвому шляху і до подальшого зростання.

Хочу звернути увагу, що триває прийом документів в магістратуру. У нас бюджетні місця вже розподілені, а для вступу на контракт ще є час: до кінця серпня ми можемо продовжувати цей прийом. Так, порівняно з минулим роком, дещо менше у нас студентів, але, я переконаний, будемо брати якістю і ті, хто вступає на магістратуру, продемонструють високий рівень наукової підготовки і зможуть реалізувати себе в наукових дослідженнях у межах своєї спеціальності. Дуже сподіваємось, що випуск магістрів цього року вступу буде теж якісним, і ми будемо пишатися тим, що наші студенти здобули певні успіхи за період навчання в нашому інституті.

В.В. Орлов, заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи.

***

Рано чи пізно перед кожною людиною постає вибір, від якого залежить її доля. Прийняття рішення щодо майбутньої професії та вишу, в якому ви будете навчатися, є одним із найважливіших рішень у нашому житті, бо від того, яку ми здобудемо освіту, буде залежати не лише наше майбутнє, а й майбутнє держави.

Як відомо, успішний вибір професії в значній мірі визначає результати праці, рівень добробуту, сприяє реалізації особистісного потенціалу, а держава отримує максимальну віддачу. Якщо вибір професії молодою людиною зроблено необґрунтовано, помилково, то це може вплинути на якість його навчання у вузі, і в значній мірі знизити його конкурентоспроможність на ринку праці.

Ми раді, що наш навчальний заклад у цьому році обрали випускники не тільки криворізьких шкіл, а й із Кіровоградської, Миколаївської та Херсонської областей. Спілкуючись зі вступниками, розумієш, що кожен із них зробив свій вибір свідомо, іноді навіть усупереч наполегливим умовлянням батьків. Ми вдячні тим вступникам та їх батькам, які вже зробили свій вибір. У КЕІ ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» кожен студент зможе знайти для себе те, чого йому так не вистачає – знань, друзів, наставників, кохання, і це великий дім, в якому ти знайдеш себе, і це ще не весь перелік переваг.

Щодо тих вступників, які не визначилися і досі вагаються: як правильно обирати майбутню спеціальність: «Може, ту, де гарно платять?» «Чи ту, яка скоро стане життєво необхідною?» — я би порадила не забувати, що головне – обрати улюблену справу. Отже, хто ще не встиг подати документи до нашого навчального закладу, мають змогу зробити це протягом серпня. Отже, приєднуйтесь до студентської спільноти й почніть творити свою історію успіху в КЕІ ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана»!

К.В. Слюсаренко, помічник директора з організаційних питань і зв’язків із громадськістю.

***

Потік студентів, які зараз хочуть отримати інформацію в Центрі студентських комунікацій, зрозуміло, зараз невеликий. Хоча, в принципі, щодня звертаються студенти за довідками чи необхідною для них інформацією. В основному, це пов’язано з поновленням з інших вузів чи з нашого вузу, як на заочну, так і на денну форму навчання; а також перехід із заочного на денне відділення чи навпаки.

Кілька чоловік цими днями підписували заяви на дозвіл щодо переведення до київських вишів. Пов’язано це переважно з тим, що їхні батьки переїжджають до Києва і, звичайно, вони теж їдуть із батьками.

На сьогоднішній день усі випускники вже отримали дипломи магістрів і бакалаврів. Тож хочу побажати усім:  «Хай щастить вам у житті!»

О.Ю. Астаф’єв, керівник Центру студентських комунікацій.

***

Відбіркова компанія в нашому інституті розпочалась із 10 липня. І вже з того часу абітурієнти, що не претендують на бюджетні місця, приносять оригінали документів. Але основний наплив абітурієнтів розпочався з 23 липня, після того як були оприлюднені списки осіб, що мали можливість навчатись за кошти державного бюджету. В цей період відбіркова комісія приймала абітурієнтів всі дні тижня без вихідних.

Всі члени відбіркової комісії працювали плідно, надавали консультації і за телефонами, і при особистих зустрічах, особливо якщо абітурієнти мали певні сумніви при виборі закладу вищої освіти або спеціальності.

О.В. Смирна, заступник відповідального секретаря відбіркової комісії
з питань оформлення документів оформлення документів абітурієнтів,
які вступають на освітній ступінь «Бакалавр».« Повернутися

Інформаційні партнери